Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Цюрупинске опять запускают лифты

В Цюрупинске опять запускают лифты

Тема запуска лифтов в Цюрупинске уже давно на слуху. Ознакомится со всеми тонкостями и сложностями на этом пути можно просмотрев наши прошлые публикации. Писали об этом не один раз, цитируя пресс-службу городского совета и письма читателей в редакцию нашего издания.

1) За ремонт лифтов в Цюрупинске платят жильцы, по 300 грн. с каждой квартиры. А потом будут платно ездить на них? Херсону предлагают перенимать опыт

2) Арифметика Цюрупинских лифтов 300 = 760*Х

3) Как-то странно у нас в Цюрупинске лифты запускают

4) Относительно работы лифтов в Цюрупинске

5) Цюрупинчане жалуются - деньги собрали, а лифты так и не поехали

Вчера 29.12.13 пресс-служба городского совета опубликовала следующую информацию.
Цитируем:
У Цюрупинську 27 грудня запустили ще три модернізованих ліфти по вул. Миру, 1 корпус 3, під’їзд №2, вул. Миру, 1, корпус 4, під’їзд №2 по вул. Миру, 3, під’їзд №2.
Нагадуємо, Програмою Цюрупинської міської ради «Реформування та розвиток житлово-комунального господарства м.Цюрупинськ на 2013-2015р.р.» передбачено модернізація, капітальний ремонт ліфтів в житлових багатоповерхових будинках в м. Цюрупинську, а також проведення повного технічного опосвідчення ліфтів в багатоквартирних будинках міста. Відповідно до затвердженої Програми у місті нараховується 12 ліфтів, які потребують ремонту та модернізації. На виконання вказаних заходів у цьому році у міському бюджеті були передбачені кошти у сумі 800 тисяч гривень, що дало можливість за умови дольової участі мешканців багатоповерхових будинків вже модернізувати 6 ліфтів та провести капітальний ремонт 2-х ліфтів.


Надеемся, что цюрупинчане таки будут ездить на лифтах и обойдется им это удовольствие, не очень дорого.
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"