05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Обережно африканська чума свиней

Обережно африканська чума свиней

Під таким гаслом с 30 січня відбулася термінова зустріч активу голів вуличних комітетів, керівників підприємств та громадськості, преси та ЗМІ. У  зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Серогодська Тетяна Іванівна, представник ветеринарної служби Боярська Тетяна Володимирівна.

 

Дана зустріч  відбулася з метою інформовання населення міста та сіл Праві/Ліві Саги, селищf Пойма із ситуацією, яка склалася в селі Праві Саги, а саме: спалах захворювання свиней на африканську чуму.

 

За результатами рішення державної надзвичайної комісії при Олешківській районній державні адміністрації виконавчим комітетом Олешківської міської ради було вжито термінових заходів по створенню матеріального резерву для розгортання і належного функціонуванню карантинних ветеринарно-поліцейських постів. З 29 січня 2017 року територію с. Саги Праві оголошено неблагополучною щодо африканської чуми свиней та  встановлено карантин в адміністративних межах населеного пункту.

 

Боярська Т.В. проінформувала присутніх про вжиття працівниками ЦРДЛВМ та Держпродспоживслужби термінових заходів по обліку поголів’я свиней у господарствах жителів, незалежно від форми власності. Також пояснила жителям, що зоною захисту навколо епізоотичного осередку оголошено в адміністративних межах Олешківської міської ради, Винрозсадника та дачного кооперативу Нечаєво, ТОВ «Фрідом Фарм Бекон». Зоною нагляду визначено територію Олешківського району, що оточує межі епізоотичного вогнища радіусом 20 км, в межах територій населених пунктів с. Піщанівка, с. Підстепне, с. Козачі Лагері, с. Раденськ, с. Челбурда, с. Костогризово, с. Поди, с. Солонці Ліві, с. Солонці Праві, с. Підлісне, с. Великі Копані. 

Тетяна Володимирівна закликала голів вуличних комітетів до співпраці та попросила допомогти здійснити облік свиней у приватних господарствах міста Олешки.

 

"Не будьте байдужими. Сьогодні така біда в Сагах, а завтра буде в Олешках. Необхідно здійснити обхід дворів і переписати худобу – не для  галочки, не для подальшої ліквідації, а для ветеринарного контролю та нагляду", - звернулася Боярська Т.В. до присутніх та попросила зробити облік в найкоротші терміни.

 

«Тільки разом ми здолаємо ці неприємності. Хвороба не страшна для людини, собаки чи птиці. Проте матеріальних збитків родині чи підприємству вона завдає значних. Тому розказуйте всім знайомим, родичам, в колективах про заходи по запобіганню. Слід знати: що не можна допускати відвідування приміщень, де утримуються свині сторонніми особами; обслуговувати тварин тільки у окремому змінному одязі та взутті; корми згодовувати, лише після термічної обробки, не купувати тварин без ветеринарних документів; не купувати м'ясні продукти у невстановлених місцях; постійно вести боротьбу із гризунами», -  підвела підсумки наради Серогодська Т.І.

 

Шановні жителі міста! Якщо до Вас звертаються голови вуличних комітетів, активісти, депутати чи представники ветеринарних служб – надавайте всіляку допомогу в обліку поголів’я свиней. Це, насамперед, наша з вами епіобезпека!

Оцените статью: 
-3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО