Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Дмитро Воронов подякував вуличним комітетам за плідну співпрацю

Дмитро Воронов подякував вуличним комітетам за плідну співпрацю

Під час термінової наради щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней представники Олешківської міської ради та ветеринарної медицини звернулися до голів вуличних комітетів з проханням провести роз'яснювальну роботу серед жителів та здійснити облік свиней у господарствах олешківців.

 

«Я хочу подякувати всім активістам, які в місті, на своїх вулицях, пройшли з двору в двір та опитали жителів щодо наявності худоби. Вони відповідально поставилися до прохання, чого не скажеш про самих власників господарств. Нажаль, але всі жителі повідомляли: хто не хотів зі страху, хто не бажав повідомляти про поголів'я, бо вважає, що чума – це плітки, і до Олешок вона не дійде. Дана ситуація для нас, як випробування на нашу громадянську зрілість, згуртованість та спільне бажання подолати будь-яку біду. Дякую головам вуличних комітетів», - звернувся міський голова Воронов Д.М. до представників вуличної самоорганізації населення.

 

Додатково зауважимо, що всі власники худоби, і особливо ті, хто утримує свиней, повинні повідомити місцеві ветеринарні служби про наявність та стан здоров'я тварин. Це необхідно для того, щоб здійснювати нагляд за епізоотичною ситуацією в місті.

 

Попереджаємо, відповідальність за утримання тварин та їх стан здоров'я несуть саме власники домогосподарств.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787