Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В дитячих та юнацьких закладах міста Олешки встановлять пластикові вікна

В дитячих та юнацьких закладах міста Олешки встановлять пластикові вікна

Нагадаємо, що найбільш пріоритетними напрямками роботи влади нашого міста визначено: збільшення доходної частини бюджета, благоустрій та енергозаощадження.

 

По кожному напрямку маємо суттєві здобутки в роботі!

 

* Якщо у 2016 році доходна частина бюджета міста складала 38 млн. грн., а вільного залишку з 2015 року ми мали 7,5 млн. грн., то вже на 2017 показник доходної частини складає 51 млн. грн., при наявному вільному залишку від 2016 року біля 11 млн. грн.

* Відремонтовано всі внутрішньо-дворові проїзди у багатоповерхівках та великий перелік вулиць з асфальтобетонним покриттям, встановлено сучасне освітлення на багатьох вулицях, зроблені спеціальні колодязі для відведення дощових вод в місцях традиційного підтоплення, проведено реконструкцію центральної площі, Парка Слави, відновленно освітлення в парку біля магазина «Наталі», встановлені додаткові урни в місцях загального користування, відремонтовані тротуари, пішохідні зони, тощо.

* Що стосується енергозаощадження, то за сприянням депутата Верховної Ради України Федіра Негоя місцева влада зробила утеплення будівлі ДНЗ №3. За кошти місцевого бюджету було встановлення автономне опалення у ДНЗ №1 та проведено заміну пластикових вікон в інших дошкільних навчальних закладах міста. В Олешках вперше почали впровадження вуличного освітлення на основі сучасної світлодіодної технології LED.

 

Наразі ці процеси тривають, бюджет на 2017 рік прийнято більшістю депутатів Олешківської міської ради і тому городяни вже найближчим часом відчують нові позитивні перетворення. А саме, дуже скоро нас чекає заміна пластикових вікон в усіх ДНЗ, які мають у цьому потребу. Крім того, до міського голови звернулись відділ культури, батьки та вихователі з проханням посприяти у вирішені цього питання і в будівлі «Школи Мистецтв» на житлоселищі.

 

Дмитро Миколайович надав доручення профільним фахівцям виконавчого комітету Олешківської міської ради по підготовці цього питання, а під час розгляду та прийняття бюджету на 2017 рік, депутати підтримали таке рішення. Тож окрім дошкільних навчальних закладів, пластикові вікна буде встановлено і у «Школі Мистецтв» на житлоселищі, бо там займаються наші діти!

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО