Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

До міського голови завітали міжнародні спостерігачі

Сьогодні відбулась робоча зустріч міського голови с представниками міжнародної місії спостерегачів OSCE. Зауважимо, що Дмитро Миколайович вже не перший рік активно співпрацює з цією організацію і його громадська та політична діяльність цікавила представників місії ще задовго до обрання на посаду міського голови.

Через повідомлення у ЗМІ, про ініціативи окремих політиків в Олешках по збору підписів за відкликання мера з посади, представники OSCE виявили бажання почути думки Дмитра Воронова з цього приводу та проаналізувати загальну оцінку тих процесів, які відбуваються на Херсонщині.

Розмова, як завжди, відбулась у дружній, відкритій і конструктивній атмосфері.

ОБСЄ (OSCE: англ. Organization for Security and Co-operation in Europe) - Організація з безпеки і співробітництва в Європі, найбільша в світі регіональна організація, що займається питаннями безпеки. Вона об'єднує 57 країн, розташованих у Північній Америці, Європі та Центральній Азії.

До міського голови завітали міжнародні спостерігачі
До міського голови завітали міжнародні спостерігачі
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787