Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Швидка допомога в Олешках вдячна за підтримку

На одній із зустрічей міського голови з лікарями, вони розповіли про велику кількість проблем, з якими доводиться стикатись кожного дня, виконуючи свою роботу.

Після того, Дмитро Миколайович звернувся з цими побажаннями до підприємців нашого міста та попросив їх, по можливості, допоготи у вирішенні цих питань. Бо кожного дня, медичні прцівники рятують життя городян, не дивлячись на низькі зарплати, недостатню кількість медикаментів та відсутнність необхідного обладнання.

Ми вже розповідали, що тепер дітки, які чекають в черзі до лікаря, дивляться мультики, бо приватний підприємець Курман А.А. відгукнувся на прохання Дмитра Воронова та подарував медикам телевізор.

Швидка допомога в Олешках вдячна за підтримку

Сьогодні маємо ще один позитивний приклад того, як люди нашої дружньої громади допомогають один одному у вирішенні необхідних питань.

На прохання Дмитра Миколайовича відгукнувся приватний підприємець Олександр Тихий та депутат міської ради Олександр Бушко. Вони купили та подарували комплект шин для швидкої допомоги. Сьогодні лікарі подякували всім, хто не стоїть осторонь їх проблем!

Так тримати Олешки!

Швидка допомога в Олешках вдячна за підтримку
Швидка допомога в Олешках вдячна за підтримку
Оцените статью: 
+18
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787