05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відкрите звернення городян до влади міста Олешки

Відкрите звернення городян до влади міста Олешки

До Олешківської міської ради звернулися городяни, які проживають по вулиці Польова зі словами вдячності за турботу про них.

 

Після виборів влади 2015 року вони звернулись до депутата міської ради їх виборчого округу Лук'янченко Романа Валерійовича з проханням допомогти вулицям, де вони проживають, з зовнішнім освітленням, щоб весною було не страшно йти пізно ввечері з роботи. Роман Валерійович пообіцяв, що обов’язково буде відстоювати всі прохання своїх виборців на депутатських комісіях та сесіях міської ради. Протягом 2016 року на вулиці Польова було зроблено ямковий ремонт дороги, а декілька днів назад по всій вулиці в вечірній період засвітились ліхтарі, які не працювали там більш 20 років.

 

Текст звернення:

«Шановний Дмитро Миколайович! Ми, мешканці вулиці, які були забуті попередньою владою, щиро та сердечно дякуємо особисто Вам і просимо висловити подяки вашим підлеглим та депутатському корпусу міської ради за виявлену турботу про нас, простих людей!
Також ми дуже дякуємо за ремонт внутрішньо будинкових проїздів. Тепер жителі мікрорайону Польова можуть спокійно, не боячись зламати ноги, ходити, гуляти з дітьми, проїжджати на автомобілях.
Ще дякуємо Вам, пане голово, та депутатам за те, за ремонт вулиці Горького! Ми тепер спокійно ходимо на ринок і нам не заважає велика калюжа!
Просимо оприлюднити це звернення, щоб усі мешканці міста знали: у владу ми обрали достойних людей, Воронова Дмитра Миколайовича, Лук'янченко Романа Валерійовича та інших депутатів, які підтримують такі рішення міського голови на сессіях, а не живуть обіцянками у передвиборний період. Знайте, ща за вашими рішеннями стоять вдячні люди, котрим робота міської влади приносить реальну користь!
Багато різного сьогодні пишуть в газетах та інтернеті, хають та обливають брудом мера, а ми його підтримаємо! Лише за один рік роботи людина зробила для нас більше, ніж його попередники за всю каденцію!
Міський голова та депутати на правильному шляху! 
Дякуємо Вам за турботу!» - говориться у зверненні.

 

Червоненко Юрій Анатолійович
Лисенко В’ячеслав Григорович
Карпункова Клавдія Іллівна
Котик Людмила Анатоліївна
Кунскова Олена В’ячеславівна 
Гаран Юлія Григорівна
Бойко Світлана Федорівна
Коноваленко Ольга Володимирівна
Степанов Анатолій Андрійович
Довголюк Лариса Миколаївна

Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО