Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

До уваги користувачів централізованого водопостачання

З метою забезпечення населення міста якісною питною водою та запобігання розповсюдження шлунково-кишкових інфекцій, а також з метою забезпечення проведення профілактичних і протиепідемічних заходів на території м. Цюрупинська, затверджено графік проведення профілактичної дезінфекції мереж централізованого водопостачання та водонапірних башт, що знаходяться на території м. Цюрупинськ та перебувають на балансі КП «Цюрупинський Водоканал» на ІІ півріччя 2013 року.

Мешканці міста, а також керівники підприємств та організацій мають виконати промивання водопровідних мереж, що перебувають в їх власності або на балансі, відкривши на 10 хвилин водорозбірні крани «25» вересня 2013р. з 06:00.Фахівці Цюрупинської міської ради доводять до відома громадян про можливість зниження тиску у водопровідних мережах міста при проведенні дезінфекції мереж та башт КП «Цюрупинський Водоканал».Так, згідно графіка проведення профілактичної дезінфекції мереж централізованого водопостачання та водонапірних башт, що знаходяться на балансі КП «Цюрупинський Водоканал» на ІІ півріччя 2013р. вказані заходи будуть проведені на водопровідних мережах з 24 по 25 вересня, на башті свердловини №17-202 (вул. Стаханова) з 24 по 25 вересня, на башті свердловини №17 - 66 (вул. Комунарів) з 24 по 25 вересня, на башті свердловини№17- 199 (вул. Польова) з 24 по 25 вересня, на башті свердловини№17- 429 (вул. Червоноармійська) з 24 по 25 вересня.
Про це повідомляє офіційний сайт Цюрупинської міської ради 

До уваги користувачів централізованого водопостачання

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787