Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська міська рада змінює друковане видання

Олешківська міська рада змінює друковане видання

Нагадаємо, що довгі роки в Олешках міська влада відкрито конфліктувала з районною газетою. Тривали суди, лунали взаємні обвинувачення і в цій "війні", не було жодного конструктиву.

Ситуація почала кардинально змінюватись після останніх виборів, з приходом нового міського голови та депутатського корпусу. Обидві сторони конфлікту зробили кроки на зустріч один одному, щодо приміщення, в якому багато років знаходиться редакція газети. Будівлю передано до одного з комунальних підприємтсв при умові, що воно надасть декілька кімнат в оренду редакції газети на пільгових умовах.

Сьогодні маємо ще один позитивний момент. Міський голова провів зустріч з головним редактором, в результаті чого було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю. Міський раді запропонували значно вигідніші умови для друку офіційної інформації. Тож завдяки такому кроку місцеві журналісти отримають додаткове замовлення, згідно договору, а міська влада зможе суттєво заощадиди бюджетні кошти.

Тому, можемо впевненно говорити про те, що в Олешках вирішенно ще один давній конфлік, а новини від міської ради, вже найближчим часом, знову можно буде читати у районній газеті.

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"