05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Свято Різдвяної зорі в Цюрупинську

Свято Різдвяної зорі в Цюрупинську

09 січня 2014 року спеціалістами Цюрупинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організовано та проведено традиційне «Свято Різдвяної зорі» для вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. У заході взяли участь 70 осіб.

Цього року велику «центрову» родину зібрали не лише новорічні свята, а й визначна та важлива подія – 10-річчя дитячого будинку сімейного типу Максименко. З нагоди свята за особистий внесок у виховання дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування мати-вихователька відзначена подякою голови Цюрупинської районної державної адміністрації та Цюрупинської районної ради. Спеціалістами центру створено вітальний відеоролик «10-річчю сім'ї Максименко присвячується…».
Дружніми оплесками привітали новостворену сім`ю Бехтольд та поповнення в родині Спільних.

Учасники свята переглянули спектакль «Що таке Різдво?», який традиційно підготували діти та різноплановий міні-концерт.

Весела ігрова програма, що складалася з різноманітних конкурсів, забезпечила святковий настрій дітей різного віку та їх батьків. Малюки з задоволенням уявляли себе ялинками та першовідкривачами, діти середнього віку згадували закон Ньютона та втримували у повітрі сніжинки , підлітки прикрашали ялинки вудками та перевтілювалися в казкових героїв. Мами та татусі: стали учасниками імпровізованої музичної сценки, виготовляли кришечки для консервування.

За сприянням Цюрупинської районної державної адміністрації кожна дитина отримала солодкий різдвяний подарунок.

За словами заступника голови Цюрупинської районної ради Сергія Васильєва та керівника апарату Цюрупинської районної державної адміністрації Людмили Попової, саме такі свята створюють справжню сімейну атмосферу, дозволяють дітям та батькам розкрити усі свої таланти, обмінятися досвідом та поспілкуватися в неофіційній обстановці.

Щороку поповнюються прийомні сім`ї, які перебувають під соціальним супроводом ЦРЦСССДМ. Однак тисячі дітей, які ще не мають родини, чекають саме Вашої допомоги. Якщо Ви маєте бажання взяти дитину в свою сім'ю, подарувати їй любов та затишок, разом розвиватися, рости, долати труднощі звертайтесь до спеціалістів ЦРЦСССДМ за адресою м. Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 24 або зателефонуйте 45-1-56.

Кожен крок назустріч дитині, позбавленій батьківського тепла і ласки, робить кращим і добрішим наше життя!
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО