05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Небайдужа молодь Олешок

Небайдужа молодь Олешок

У квітні місяці члени міської громадської організації «Моє місто Олешки» - учні міських шкіл ініціювали захід по наведенню благоустрою біля пам’ятників періоду Другої світової війни.

Дана ініціатива молоді була підтримана міським головою Вороновим Дмитром Миколайовичем не тільки теоретично, а і практично – голова приймав участь у заході. 13 квітня, в процесі роботи діти прибрали випадкове сміття поблизу лісу, пофарбували підніжжя пам’ятника нашим землякам партизанам – підпільникам Ладичуку А. та Гірському Є.

«Даний пам’ятник є історією нашого міста. Він розташований на околиці вулиць Матвєєва та Лісної і, на жаль, жителі міста замість його збереження та благоустрою, навпаки, звозять сюди вночі сміття зі своїх садиб. То ж діти наші роблять добру справу. Я завжди підтримую такі акції і сам приймаю у них участь. Сьогодні, разом з активною молоддю нашого міста передаємо естафету депутатам міської ради» - закликав міський голова до подальшої участі громадськості у наведенні ладу на території пам’ятних місць.

Джерело: Олешківська міська рада
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО