Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Цюрупинську колядували державні установи

13 січня 2014 року до управління Пенсійного фонду України у Цюрупинському районі зі святковою колядою завітав фольклорний колектив міста Цюрупинська «Олешшя», учасниками якого є люди пенсійного віку, вчителі та їх учні.

Пролунали щирі побажання здоров’я, щастя, благополуччя, сили та наснаги у здійсненні благородної мети – допомагати незахищеним верствам населення. Від імені працівників управління Фонду слова вдячності за збереження давніх традицій та народних звичаїв, за створене свято для працівників та відвідувачів управління на адресу учасників колективу висловила начальник Пенсійного Фонду в Цюрупинському районі Світлана Ткаченко.

В Цюрупинську колядували державні установи

Учора в Цюрупинській міській раді зранку приймали поважних гостей. До адмінбудівлі завітали малі щедрувальники. Вихованці дитячих дошкільних закладів міста підтримуючи народні традиції, прийшли привітати міського голову Василя Плотнікова та працівників міської ради з новорічними святами. Щедрувальники тримали в руках символи свята - зірочки та дзвоники, виконували щедрівки, співали пісні, бажаючи добра та щастя в новому році.

Міський голова подякував малим артистам за вітання, побажав їм втілення в життя всіх дитячих мрій та пригостив солодкими подарунками.

В Цюрупинську колядували державні установи

14 січня 2014 року працівники районної державної адміністрації приймали новорічні вітання від вихованців Цюрупинського дошкільного закладу – ясла-садка №7. Діти показали як відроджуються українські традиції та звичаї. Дошкільнята під ніжний передзвін дзвіночків співали традиційні українські колядки, засівали на щастя-здоров’я, за що отримали солодощі та подарунок – дошку з наборами для розвивального навчання. Від імені працівників райдержадміністрації та районної ради слова подяки гостям висловив голова районної державної адміністрації Василь Котенков, який побажав колядникам міцного здоров’я, достатку і Божої благодаті.

В Цюрупинську колядували державні установи
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"