Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Акція - «Читаймо Шевченка», в бібліотеках Цюрупинська

Тарас Григорович Шевченко – Великий Кобзар України.
В рамках реалізації в регіонах завдань щодо належної підготовки до відзначення дня народження 200 – річчя Т.Г.Шевченка в структурних підрозділах Бібліотек Цюрупинської міської ради проходить акція «Читаймо Шевченка» та продовжується реалізація ряду заходів.

В рамках акції бібліотекарями Цюрупинської міської бібліотеки №3 було скомпоновано виставку – інсталяцію «Тарас Григорович Шевченко – Великий Кобзар України». Відвідувачам виставки надається можливість більш ефективно використовувати надбання Шевченка у повсякденному житті та навчанні

Запрошуємо всіх шанувальників творчості Т.Г.Шевченка взяти участь у районному поетичному марафоні «Цюрупинщина шанує Кобзаря», який проходить у міських бібліотеках м.Цюрупинськ.

Станьте авторами поетичного слова про Шевченка, прославте Світоча української культури своїм поетичним талантом та подаруйте читачам приємні хвилини спілкування з вашими творчими досягненнями!

Акція - «Читаймо Шевченка», в бібліотеках Цюрупинська
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787