Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Голова Олешківської РДА зірвала громадські обговорення щодо створення ОТГ з адміністративним центром в Олешках

Голова Олешківської РДА зірвала громадські обговорення щодо створення ОТГ з адміністративним центром в Олешках

Шановні жителі міста Олешки!

Нажаль, вчора працівники виконавчого комітету, які відповідно до закону та статуту міста є організаторами громадських обговорень, не змогли провести їх щодо питання створення ОТГ з адміністративним центром в м. Олешки. Не змогли, через штучні перепони та зухвалі дії з боку голови Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В.

 

На місці проведення громадських обговорень, працівників апарату виконавчого комітету та уповноважені особи виявили невідомих людей і столи з назвами сіл району. Людей, які проводили якусь реєстрацію, на якійсь захід, а сама Олена Валентинівна заявила організаторам, не пускаючи їх до зали, що виявляється для загального зібрання жителів міста нам потрібно взяти в оренду комунальне приміщення РБК, заплатити гроші і це при тому, що минулого разу, саме керівництво РДА (офіційним листом) запропонувало мені перенести громадські обговорення у велику залу центру культури та дозвілля.

Тож, юридично, вчора нічого не відбулось і відповідно ніякого проекту рішення з приводу цього шабашу на сесію Олешківської міської ради виноситись не буде, адже своїми діями Кравченко-Скалозуб спланово зірвала їх проведення.

Що це було і навіщо таке робиться головою Олешківської РДА? Висновки робіть самі! Моя ж особиста думка полягає у тому, що Олені Валентинівні потрібно вчитись поважати закони України, органи місцевого самоврядування та жителів міста Олешки, якщо вона зараз займає таку посаду на державному рівні. Факт! Сьогодні ми маємо штучні перешкоди для проведення громадських обговорень в Олешках, що призводить до затягування державної реформи з децентралізації влади в Україні. Крім того, маємо велику неповагу до городян, органів місцевого самоврядування та відкритий наступ на свободу і демократію в Олешках з боку даної особи. Протокол того шабашу, який Олена Валентинівна вчора влаштувала в РБК ім. Т. Шевченко, вона може спокійно залишити собі, на згадку, бо офіційно для міської ради цей папірець немає жодної юридичної сили.

Після ганебного зриву громадських обговорень в нашому місті, я звернувся з офіційними листами до Адміністрації Президента України, до голови Херсонської ОДА та в інші відповідні інстанції. Звернувся з проханням надати правову оцінку таким діям голови Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В. Про новий час та місце проведення громадських обговорень, проінформую жителів міста окремо. 


З повагою, Олешківський міський голова Дмитро Воронов.

Оцените статью: 
+16
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787