Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Футболісти за здоровий спосіб життя

Футболісти за здоровий спосіб життя 

Подякою міського голови та подарунком, у вигляді професійних м’ячів, відзначив Дмитро Воронов команду МФК «Динамо» під час чергових змагань.

 

Місцева футбольна команда створена та грає з 2004 року. Ініціатором  та натхненником її створення та став Харламов Ігор, який і до цього часу тренує гравців аматорів. Міська команда є учасником групи «Цюрупинської федерації футболу», вдало виступає на змаганнях різних рівнів та є 4-х разовим чемпіоном області по аматорському футболу.

 

«Сьогодні команда є володарем кубку. Це яскравий показних спортивних досягнень Олешківців.  28 жителів міста, членів команди, віддають свій особистий час та дозвілля і улюбленій справі – футболу.  Мені, як людині, дуже приємно підтримувати таких аматорів! А як міському голові, то вважаю своїм обов’язком підтримувати всіх початківців, аматорів спорту, так як нам потрібне здорове майбутнє, сильна і духом, і здоров'ям нація. Міський стадіон завжди буде відкритий та доступний для спортсменів, які відволікають молодь від шкідливих звичок та прививають любов до спорту», - звернувся міський голова Воронов Д. М. до директора КП «Олешки-Спорт» Майкова В.М.

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787