Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках планують створити міський спортивний клуб для молоді

В Олешках планують створити міський спортивний клуб для молоді

В Олешках планують створити міський спортивний клуб для молоді. Про це редакторам нашого видання повідомив Олешківський міський голова Дмитро Воронов.

 

Цитата: Я неодноразово говорив, що сьогодні одним з головних приоритетів роботи моєї команди є підтримка талановитої молоді, освіти, спорту та культури в Олешках. Для цього вже зроблено багато кроків, наприклад створенно комунальне підприємство "Олешки-Спорт", куди ми передали на баланс стадіон "Старт" та шаховий клуб. І там, і там зараз активно тривають ремонтні роботи, закуповується необхідне обладнення, тощо. Розроблено штатний розпис, створні нові робочі місця для тренерів та обслуговуючого персоналу. Незабаром плануємо відремонтувати покрівлю стадіону, встановити там штучне поле для тренувань, зробити автоматичний полив. Дуже приємно, що до цього процесу долучились не лише міський голова та депутати міської ради, але і багато інших небайдужих людей. Наприклад вчора депутати районної ради, під час сесії, теж виділили значні кошти на відновлення Олешківського стадіону, допомогає у вирішенні питань фінансування і Євген Рищук, депутат обласної ради та заступник голови Херсонської ОДА. 

 

Крім того, за моєї ініціативи та за підтримки депутатського корпусу в Олешках впроваджено щорічну стипендію для талановитої молоді. Завжди намагаємось допомогати спортсменам, танцюристам, музикантам, переможцям різних олімпіад і змагань, адже молодь потрібно стимулювати до нових звершень!

 

Зараз вивчаємо можливість створення міського спортивного клубу на житлоселищі. Для цього хочемо передати на баланс КП "Олешки-Спорт" приміщення за адресою вул. Крилова 169 і знайти кошти для придбання сучасних тренажерів (чоловічий та жіночий зал), аби олешківська молодь не вешталась по вулиці, а мало змогу займатись спортом, працювати над собою, покращувати загальний стан фізичного здоров'я!

Оцените статью: 
+12
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787