Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківці запалили купальські зірки у Голій Пристані

Олешківці запалили купальські зірки у Голій Пристані

1-2 липня 2017 року в місті Гола Пристань відбувся ювілейний ХV Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі». Набережна міста стала центром святкового дійства. Аматорські та професійні колективи, народні майстри прибули до Голої Пристані з різних куточків України. Цього року фестиваль «Купальські зорі» зібрав близько 20-ти тисяч глядачів.

 

Безліч талановитих учасників, неймовірна спека, запекла боротьба та прискіплива увага журі  не стали на заваді аматорам Центру культури та дозвілля. Тож у номінації «Естрадний спів» серед солістів наші конкурсанти здобули всі призові місця: І місце Мігель Ліна, солістка народної вокальної студії «Мелодія»; ІІ місце Анастасія Біла, солістка народної вокальної студії «Мелодія»; ІІІ місце Єгор Мірошниченко, соліст вокальної студії «Мрія». У номінації «Народний спів» серед колективів народний ансамбль народної пісні «Червона калина» отримав відзнаку «Надія фестивалю». Вокальний ансамбль «Мрія» отримав диплом за участь.

 

Аматорські колективи Олешківського Центру культури та дозвілля, нажаль, зараз не в змозі проводити заходи «вдома», тому змушені дарувати своє мистецтво жителям інших районів, але ми пишаємось аматорами нашого міста, бажаємо їм нових звершень та перемог і дуже сподіваємось, що вони отримають заслужене визнання від керівництва Олешківського району, а жителі Олешок все ж таки матимуть змогу насолодитися творчістю своїх талановитих земляків.  

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"