05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках дві нові ігрові зони для малечі

На цьому тижні Олешки поповнилися ще двома новими ігровими зонами для дітей.

 

«Найкраща інвестиція це - інвестиція у наше майбутнє, у дітей. Відкриваючи такі майданчики, ми кожен раз пересвідчуємось, що було зроблено правильний вибір. Ми допоможемо зробити дитинство наших дітей більш комфортним, а ігрові зони цікавими і головне – безпечними для малюків», – ділиться враженнями міський голова Дмитро Воронов. Депутат міської ради Джантімірова –Савченко Наталія погодилася з тим, що дитячий майданчик дуже потрібний малечі для розвитку.

 

«Діти, які проживають у багатоповерхових будинках по вулиці Крилова та Першотравнева не мали місця для сучасних ігор, а гарні дитячі комплекси бачили тільки на малюнках та у сусідніх будинках по вулиці Миру. Батьки зверталися до мене з проханням поставити і в наших дворах дитячий комплекс, адже дітей дуже багато. Я радію від того, що всі депутати дбають про дітей, дають згоду на придбання таких майданчиків. У малечі випала нагода не тільки подивитися, а й самим погратися. Коли ці споруди встановлювали, діти стояли поряд і спостерігали за тим, як проводяться роботи. І тільки дозволили погратися, вони миттю кинулися освоювати кожну споруду», - уточнила Наталія Іванівна.

 

Нагадаємо, дитячий майданчик - задоволення не дешеве. Але це виправдовує себе. Діти менше сидять біля комп'ютерів. Їм цікаво вийти на вулицю, зустріти там однолітків, пограти, повеселитися. Нові майданчики вже встановлено і біля будинку по вулиці Миру 122.

 

В Олешках дві нові ігрові зони для малечі

В Олешках дві нові ігрові зони для малечі

В Олешках дві нові ігрові зони для малечі

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО