Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Працівники комунальних служб міста продовжують працювати по ліквідації наслідків негоди

Працівники комунальних служб міста продовжують працювати по ліквідації наслідків негоди

Працівники комунальних служб міста продовжують працювати по ліквідації наслідків негоди. Комунальники прикладають максимум зусиль, аби забезпечити проїзд дорогами міста та прохід тротуарами та пішохідними доріжками.

Так, 23 січня продовжується обробка вулично-дорожньої мережі посипковими матеріалами для ліквідації ожеледиці. Вже було використано піщано-сольової суміші майже 6 тон на проїжджі частини та близько 3 тон суміші використано на пішохідні доріжки.

Окрім того, продовжуються роботи по прибиранню зламаних гілок дерев, а також таких, які знаходяться в аварійному стані. Так, працівниками комунальних служб проводиться робота по очистці території Парку Слави від зламаних негодою дерев.

Працівники Цюрупинського РЕЗ і ЕМ продовжують аварійно-відновлювальні роботи на ділянках, де було пошкоджено лінії електропередач. За повідомленням фахівців підприємства на території міста відновлено більше 95% електропостачання на тих ділянках, де воно було припинено в наслідок аварій. Роботи по відновленню електропостачання на деяких вулицях продовжуються.
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ
Іран запросив допомогу в РФ
Дата: 4 December 2022, 8:55 am


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"