Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

До відома страхувальників м. Олешки

До відома страхувальників м. Олешки

 

01 серпня 2017 року на виконання вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» завершилася реорганізація Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та витратами зумовленими похованням та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань шляхом злиття та створено Олешківське відділення Управління Фонду соціального страхування України в Херсонській області, що обслуговує страхувальників Олешківського району.

 

Основними завданнями відділення є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, профілактика нещасних випадків,  надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, страхових виплат та соціальних послуг передбачених Законом України від 23.09.1999 зі змінами від 28.12.2017 № 1105-ХІУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 

Відшкодування шкоди, заподіяної працівникам унаслідок травмування на виробництві або професійного захворювання, пов’язаних з виконанням ними трудових обов’язків регламентує «Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат», затверджений постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 27 квітня 2007 року № 24. Фінансування для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду на виплату допомоги тимчасовій непрацездатності проводиться у відповідності до Постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.12.2010 N 26 «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 січня 2011 р. за N 111/18849, згідно оформлених за встановленим зразком заяв-розрахунків.

 

Щоквартально до 20 числа наступного за звітним періодом страхувальнику необхідно подати звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП. Звіти подаються на вибір страхувальника одним із способів:

 

в електронній формі;

на паперових носіях;

 

надсилаються поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

 

У разі надсилання звітів поштою страхувальник зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу органу Фонду не пізніше ніж за десять днів до закінчення строку подання звітів, визначеного «Порядком формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням», затвердженого постановою Правління Фонду від 18.01.11 № 4

 

Для більш комфортного обслуговування страхувальників Олешківське відділення розташоване за адресою: м. Олешки, вул. Крилова, буд. 58-а. Також Ви завжди можете звернутися за консультацією до відділення за телефонами: м. Олешки (05542)2-15-08; та отримати кваліфіковану допомогу з питань соціального страхування. Відділення працює з 8.00 до  17.00 години з перервою на обід з 13.00 до 13.45 години.

 

Заступник начальника

Олешківського відділення                                                                                                           І.В. Холоднюк

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787