Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Державний прапор – символ громадянства та патріотизму

Державний прапор – символ громадянства та патріотизму 

Зовсім скоро наша країна буде відзначати День Незалежності, а напередодні цього свята, а саме 23 серпня, країна святкує День Державного Прапора України.

 

Прапор це державний символ, який є суттєвою частиною знаково-символічної системи культури держави і має велике значення. Жителі нашого міста встановлюють на своїх приватних оселях державний прапор для підкреслення свого громадянства, висловлення почуття гордості за належність держави.

 

На багатьох  будівлях м. Олешки вивішено державні прапори, що свідчить про активну громадянську позицію та патріотизм, внутрішній стан душі людини. Але внаслідок дії погодних факторів частина прапорів з часом втрачає належний вигляд, їхні полотнища знебарвлюються або ж пошкоджуються. Олешківська міська рада піклується про те щоб державна символіка була у належному вигляді. У зв’язку з цим на центральній площі міста було замінено державний прапор України.

 

Звертаємось до суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності із проханням звернути увагу на стан державних прапорів, які вивішено на адміністративних будівлях, об’єктах торгівлі, господарювання, надання послуг населенню, тощо. Оновити їх, аби не псувати зовнішній вигляд вулиць нашого міста та власний настрій! Сподіваємося на розуміння та  прояву громадської позиції!

 

З повагою, виконавчий комітет Олешківської міської ради.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО