05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Щодо малих архітектурних форм в Олешках

Щодо малих архітектурних форм в Олешках

Вчора відбулась досить емоційна зустріч з жителями міста Олешки щодо розміщення малих архітектурних форм. Окрім деяких професійних провокаторів, та депутатів з опозиції, головна ціль яких була зняти яскравий сюжет для Андрія Сокова і кричати що завгодно, аби голосніше, прийшло і багато тих громадян, в кого дійсно були зрозумілі питання до мене, як до міського голови, з цього приводу. До 21:30 знаходився на місці особисто та надавав відповіді кожному, хто хотів отримати інформацію, як кажуть, з перших вуст.

 

1) Одне з головних питань, якими повинна займатись влада міста, це наповнення доходної частини бюджету, розвиток конкурентної середи, створення робочий місць та комфортних умов для городян і розвитку бізнесу.

 

Що для цього робиться в Олешках?

 

- На колишніх очисних спорудах незабаром почнеться реалізація потужного інвестиційного проекту по встановленню сонячної електростанції. Це дасть місту, щорічно, суттєву суму до місцевого бюджету, в якості плати за оренду землі. Крім того, буде створено нові робочі місця.

- Надаємо можливість для розвитку вже існуючих підприємств, які працюють в нашому місті. Я особисто супроводжую деякі з них (хто звернувся до міського голови за допомогою), у вирішенні проблемних питань.

- Активно працюємо та золучаємо нові підприємства, яким ми пропонуємо розпочати роботу саме в Олешках, а не в інших місцях.

- Не створюємо штучних перешкод для приватних підприємців, які хочуть тут працювати, вкладати кошти та розвивати сферу торгівлі і послуг для населення.

 

Вже маємо конеретні результати такої ліберальної економічної політики на місцевому рівні - бюджет міста демонструє динамічне зростання, щороку, і лише за останні 2 місяця, до доходної частини залучено, додатково, більзко 2 млн. грн. незапланованих надходжень. Підвищується рівень економічної активності, створюються нові робочі місця та збільшується база платників податків.

 

2) Сьогодні місто витрачає значні кошти на утримання територій – це прибирання сміття з місць загального користування, покіс зелених зон, тощо. Нові торгові місця, через які вчора відбулась палка дискусія з городянами, мають повний пакет документів (це не стихійна торгівля без дозвільних документів). Крім того, вони зобов’зані біля своїх МАФів впорядкувати територію. А саме, улаштувати тротуарну плитку, встановити урни, освітлення, заключити договір на вивіз сміття з виконавцем послуг і забезпечити людей доріжками до пішохідних переходів. Як наслідок, створюються робочі місця, збільшуються податкові надходження, відбувається благоустрій територій за якими вже буде доглядати приватний підприємець (за власний кошт), а не місто. Тим самим, ми облагороджуємо територію та зменшуємо витрати на благоустрій.

 

3) Створення конкурентної середи. Змагання за клієнта між підприємцями, завжди призводить до підвищення якості товару і послуг та зниженню ціни – це базовий закон економіки! Саме тому, кожен представник влади ПОВИНЕН працювати над розвитком конкурентної середи. Так, підприємці в яких вже є торгові точки, мене не схвалять за такі дії і це не популярний крок для політика, але в кінцевому результаті, виграє споживач, пересічний житель міста, який буде мати більше варіантів для вибору товарів і послуг, а конкурентна боротьба між підприємцями підвищить якість обслуговування населення.

Окремо зазначу, що порядні підприємці не повинні боятись конкуренції, вони повинні робити краще, дешевше та якісніше! Ось тоді, клієнт сам знайде свій магазин. Бізнес – це жорстке змагання і слабким тут не місце!

 

Підсумок!

 

Міський голова Дмитро Воронов НЕ БУДЕ чинити ШТУЧНИХ перешкод для розвитку бізнесу, промисловості та приватним підприємцям які хочуть законно працювати в нашому місті, вкладати кошти в Олешки, створювати тут робочі місця та сплачувати податки до бюджету.

 

З людьми вчора ми вирішили, що вони звернуться до відповідних служб, аби ті перевірили законність встановлення МАФів на житлоселищі. Якщо буде висновок, що якісь погодження мають порушення, або хтось з фахівців поставив свій підпис там, де не повинен був його ставити, то міський голова, разам з городянами які ініціювали перевірку, буде піднімати питання щодо відповідності тих фахівців займаним посадам. Станом на сьогодні, підприємці встановлюють свої МАФи в правовому полі і я, як посадова особа, не маю підстав для відмови їм. Крапка!

 

Що стосується вчорашніх спланованих провокацій з боку окремих осіб (їх там було лише декілька), то хочу зазначити наступне! Місто зробило свій вибір у 2015 році. В чесному змаганні перемогу отримав Дмитро Воронов та його команда. За 2 неповні роки ми відремонтували десятки будинків, вулиць, тротуарів. В нас активно почало з’являтись сучасне освітлення, навіть в провулках. Ми ремонтуємо парки, дитячі садочки, прибрали декілька традиційних калюж, встановили дитячі майданчики, нові лавки, почали відновлювати міський стадіон, тощо. Проведено величезну роботу, не дивлячись на шалений тиск з боку політичних опонентів, ворогів, зависників і зрадників! Не буду зараз все перераховувати, бо ви самі з Олешок і все бачити на власні очі. Що робилось до нас, що робиться з нами – дивіться, аналізуйте, робіть висновки! Скільки в нас буде повноважень, стільки ми і будемо працювати на громаду, кожен день! Я казав перед минулими виборами і кажу це ще раз! Дмитро Воронов поважає демократію і поважає Ваш вибір, навіть якщо я не поділяю таку позицію. На наступних виборах кожен житель міста зможе піти і поставити свою оцінку мені і депутатам – це конституційне право громадян України! Особисто для мене, ніякої трагедії не буде, якщо ви віддасте перевагу іншим політикам. Якщо місту не потрібен такий міський голова, то легко знайду себе інше призначення - я людина самодостатня! Передам повноваження новому міському голові, щиро побажаю йому успіху в роботі і піду собі спокійно. Якщо той, новий міський голова, буде робити для Олешок більше, якісніше та результативніше, то буде ему велика повага та пошана у суспільстві, в тому числі і від мене!

 

Але сьогодні, вибачайте, ми приймаємо рішення і нам за них нести відповідальність. Хочу дати пораду своїм політичним опонентом – зробіть хоч щось корисне для городян, хоч одну лавку встановить біля під’їзду для бабусь і дідусів замість того, щоб витрачати величезні сили на безліч судів, інформаційних запитів та політичних провокацій. Від цієї недолугої діяльності, жителям міста ні тепло, ні прохолодно. В нас буже багато проблем, які потребують свого вирішення, ось чим потрібно займатись, якщо Ви щиро хочете бути корисними суспільству!  

 

З повагою, Дмитро Воронов. 

Оцените статью: 
-14
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО