05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Коротко о работе сферы культуры в Олешках сегодня

Коротко о работе сферы культуры в Олешках сегодня

В редакцию нашего сообщества поступило письмо от жителей города, которое мы публикуем языком оригинала, без комментариев и правок редакторов "Олешки Online".

 

Текст письма:

 

1 вресня традиційно вважається Днем знань. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. 

Сьогодні свої двері відкрили не тільки навчальні заклади, а й заклади культури, які з нетерпінням чекають своїх відвідувачів та учасників аматорських колективів. Та, нажаль, не всі культармійці розділяють цю думку. 

Поруч з гімназією знаходиться Центр культури та дозвілля. Кожного року цей заклад, в якому раніше працювало багато дитячих гуртків і студій, 1 вересня відкривав свої двері перед дітлахами та їх батьками. Адже кожна мати чи батько хочуть щоб їх діти виростали не тільки освідченими, а і духовно збагаченими. 

Саме аматорські колективи, де дітки навчаються вокалу, хореографії, сценічній майстерності, народно-ужитковому мистецтву, виконують цю функцію. Але на жаль в цьому році батьки, які мали бажання, щоб їх діти долучилися до світу прекрасного та вічного,  побачили пусті коридори Центру культури та дозвілля та зачинені кабінети. На місці були тільки два керівника дитячих колективів поки ще існуючого Цюрупинського Центру культури та дозвілля. 

Виявилось, що «молода команда» КЗ «Олешківський Центр культури та дозвілля Олешківської районної ради», створенням якого так пишається голова РДА Кравченко-Скалозуб, знаходяться у «затяжному загулі» з понеділка по суботу після «феєричного проведення» фестивалю «Олешківський ярмарок» та рок-фестивалю «Олешківська рок січ».  

Да, попрацювали «на славу»… До сьогодні всі Олешки, та і не тільки,  плюються. І лише Кравченко-Скалозуб зі своїми прибічниками направо і наліво розхвалює «високу якість організації» вищезазначеного «шедевра». 

Можна тільки здогадуватися до  яких висот сягне культура в нашому районі, коли комунальні заклади культури будуть очолювати такі горе-спеціалісти як в.о. директора КЗ «Олешківський Центр культури та дозвілля Олешківської районної ради» Мінєнков С.М. та в.о. директора КЗ «Олешківський районний краєзнавчий музей  Олешківської районної ради» Салабуда Т.А. (двічі звільнена за систематичне невиконання посадових обов’язків) - яких було призначено на посади в порушення законодавства без конкурсу, але  за підтримки Олени Валентинівни. 

На цьому вона не зупинилась, бо відділ культури на сьогодні очолює «універсальний спеціаліст» -  начальник відділу освіти РДА Буганов К.М., так як Іванушкіну І.В., яка пропрацювала в культурі 40 років та витягнула район на передові позиції,за надуманими підставами Кравченко-Скалозуб відсторонила від виконання посадових обов’язків ще з липня місяця. Тож результати «експеримента» Кравченко-Скалозуб, як то кажуть, «на лицо»:

День Конституції не святкували, День молоді теж;

80-та річниця початку Великого терору в Україні – навіть квіти до погруддя Т.Г.Шевченка не було покладено;

День Незалежності проігноровано. 

Зате гордимося «Олешківським ярмарком» за відсутності самих глядачів на заході та феєрверками 26-27 серпня , коли гинули наші хлопці в Іловайському котлі. 

Хотілося б спитати Олену Валентинівну разом з Бугановим К.М. та так званими «керівниками-реформаторами» комунальних закладів:  яким чином вони будуть виконувати Указ Президента про затвердження Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, де чорним по білому написано, що цей напрям роботи «повинен стати одним із пріоритетних напрямів діяльності держави і суспільства»? А актуальність цього питання зумовлюється сучасними викликами, що стоять перед Україною, особливо в такій прикордонній області як Херсонська.

А ніяк, бо ті патріотичні заходи, які раніше проводились відділом культури разом зі справжніми фанатами своєї справи – керівниками народних аматорських колективів, що так і не перейшли до складу КЗ «Олешківський Центр культури та дозвілля Олешківської районної ради», бо не згодні працювати під керівництвом дилетанта і завжди були наповнені глибоким змістом  та мали на меті виховання патріотизму, духовності та гордості за свою державу, Олена Валентинівна назвала «шароварщиною». 

Натомість наголосила на необхідності проведення «креативних заходів» на кшталт «Green Day» з поїданням бутерброда із салом та «Олешківського ярмарку» з черговим рекордом, який так і не вдалося встановити. 

Не дивно, що цей захід проігнорували жителі м.Олешки. Це була їх відповідь на ігнорування головою РДА Кравченко-Скалозуб Дня Незалежності, яка не врахувала, що в нашому місті живуть справжні патріоти, які не пробачають зневаги ні до держави, в якій вони живуть, ні до себе. Особливо, коли вона позаочі називає їх долб*****ми.  ГАНЬБА!!!

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО