05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Комунальники працюють в посиленому режимі

Комунальники працюють в посиленому режимі

Комунальні підприємства міста працюють в посиленому режимі. Щоденно проводяться роботи по розчищенню проїжджих частин міста та автошляхів, по яких рухається громадський транспорт, тротуарів та пішохідних доріжках.

З метою забезпечення життєдіяльності населення та ліквідації аварійних ситуацій комунальними підприємствами міста створені накази про безперебійну роботу аварійних бригад. Також підприємства забезпечені необхідною кількістю паливно-мастильними та посипковими матеріалами, постійно проводиться моніторинг стану доріг та вулиць на предмет необхідності їх розчистки.

Керівники підприємств та установ, а також підприємці, з метою уникнення травмування, на закріплених за ними територіях повинні прибрати сніг та лід, а також посипати протиожеледними матеріалами територію біля магазинів, аптек, банків та інших установ.
Оцените статью: 
-5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter Написал: Петр, 31 января 2014 20:29
что-то не видно активной деятельности. Автодороги да, расчищены, претензий нет, а тротуары? Тем более призывать граждан к уборке прилегающей территории, как-то неприлично, когда возле горсовета (здание напротив, где располжена пресс-служба, сессионый зал) можно ногу слмать от такй чистоты
0
     1

влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО