05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

На Херсонщині активно працюють над відродженням «Олешківської Січі»

В п'ятницю у виконавчому комітеті Олешківської міської ради відбулися громадські слухання, на яких розглядалося питання щодо детального плану території земельної ділянки комунальної власності площиною 10.999 га, яка має рекреаційне призначення у районі траси М-17.

 

В обговоренні взяли участь: профільні фахівці виконавчого комітету, незалежні експерти, депутати міської ради та представники громадськості. Присутні оговорили подальший план розвитку визначеної території та складності, які виникають при вирішенні питань проектування детального плану, а саме транспортної схеми. Також на зібранні акцентували увагу присутніх на питанні фінансування такого масштабного проекту, реконструкція культурно-розважального комплексу «Олешківська Січь», яка у подальшому може зайняти важливе місце в історико-дослідницькому, туристичному та культурному житті нашого міста та Херсонщини.

 

Зазначимо, що до цього амбіційного проекту свою зацікавленість проявили представники європейських благодійних фондів та організацій. Отже, по закінченню громадських слухань, детальний план було погоджено. Міський голова Дмитро Воронов наголосив, що окрім депутатів міської ради він також буде звертатись по допомогу до керівництва Олешківського району, Херсонської ОДА, народних депутатів України, благодійних фондів та представників бізнесу. Адже реконструкція «Олешківської Січі» біля історичного місця її існування, може стати туристичною візитівкою не лише нашого міста та району, а і всієї Херсонщини!

На Херсонщині активно працюють над відродженням «Олешківської Січі»

На Херсонщині активно працюють над відродженням «Олешківської Січі»

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО