Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Інвентаризація земель по Цюрупинській міській раді

Інвентаризація земель по Цюрупинській міській раді

На черговій сесій Цюрупинської міської ради депутатським корпусом було розглянуто та прийнято рішення щодо затвердження територіальної міської програми «Інвентаризація земель по Цюрупинській міській раді, в тому числі поновлення меж населених пунктів Цюрупинської міської ради на 2014-2015роки» та «Генеральний план міста».
Вказані Програми розроблені на виконання доручень Президента України з метою визначення меж земельних ділянок та цільового використання, згідно Генерального плану міста. Також Програми мають на меті виявлення неоформлених земельних ділянок, контроль за використанням земельних ділянок, згідно їх цільового призначення, корегування Генерального плану та поновлення меж населених пунктів Цюрупинської міської ради, а також збільшення надходжень до міського бюджету.

Відповідно міська територіальна Програма «Генеральний план міста» в ході реалізації спрямована на досконале розміщення соціально-економічної сфери, житлового фонду, цільове використання земельних ділянок та контроль за використання земельних ділянок.

Так, в ході реалізації Програм будуть проведені заходи по інвентаризації земель населених пунктів, розроблені проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування, проекти щодо встановлення адміністративних меж населених пунктів Цюрупинської міської ради та інше.

Результати, які очікуються в ході виконання вказаних програм, це впорядкування, використання земельних ділянок в межах Цюрупинської міської ради, проведення інвентаризації комерційного та промислового використання земель, проведення інвентаризації земель житлової та громадської забудови в м.Цюрупинськ, с.Саги, с-ща «Цюрупинське», а також впорядкування, використання земельних ділянок в адміністративних межах Цюрупинської міської ради та збільшення надходжень до міського бюджету.
Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО