Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Транспорт та безпека руху в Цюрупинську

Транспорт та безпека руху в Цюрупинську

Пресс-центр городского совета продолжает расшифровывать суть программ, которые недавно приняли городские депутаты на прошлой сессии и в которые постоянно вносятся изменения. Теперь нам стало понятно, что имелось ввиду под кодовым названием: «Транспорт та безпека руху на 2014-2015 рр.»

Цитата:

Серед затверджених міських територіальних програм депутатським корпусом на черговій сесії Цюрупинської міської ради було розглянуто та затверджено програму «Транспорт та безпека руху на 2014-2015 рр.». Реалізація Програми передбачає збереження існуючої мережі автодоріг міста, забезпечення її ефективного функціонування, підвищення рівня безпеки дорожнього руху, покращення інформаційного забезпечення учасників дорожнього руху, розвиток дорожнього сервісу, а саме авто зупинок, та поліпшення транспортного сполучення міста.

Основні напрями, на яких буде акцентовано увагу - це поточний та капітальний ремонт вулиць з асфальтобетонним покриттям в місті, реконструкція доріг, тротуарів та доріжок. В тому числі виготовлення, встановлення та обслуговування технічних засобів організації дорожнього руху, влаштування дорожньої розмітки вулиць та доріг на міських маршрутах руху автобусів в м.Цюрупинськ, обслуговування світлофору по вулиці Куліша. Окрім того, передбачається виконання заходів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту навісів з облаштування автобусних зупинок в м.Цюрупинськ. Також планується виконання робіт з поточного ремонту автобусних зупинок в м.Цюрупинськ, грейдерування вулиць міста з ґрунтовим покриттям, поточний ремонт внутрішньо дворових проїздів та капітального ремонту тротуару по вулиці Декабристів.

В ході виконання міської територіальної програми «Транспорт та безпека руху на 2014-2015 рр.» очікується поліпшення стану вулично-дорожньої мережі міста та транспортного сполучення, підвищення рівня безпеки та дорожнього сервісу учасників дорожнього руху.


Примечание "ЦО": Спасибо, теперь понятнее lol
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787