05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Допомога медикам від Олешківської міської ради

Сьогодні у районній лікарні відбулося вручення медичного обладнання – напівавтоматичного біохімічного аналізатора МБА-540, яке дасть можливість олешківцям отримувати якісні лабораторні дослідження.

Міський голова Дмитро Воронов та секретар ради Димитрій Чурсін вручили обладнання головному лікарю закладу та подякували за співпрацю і активну позицію депутатів-медиків.

«Саме важливе в житті людини – це здоров'я. Міські депутати постійно відстоюють інтереси олешківців, турбуються, по можливості, про поповнення матеріальної бази лікарні, вболівають за здоровий образ життя жителів міста. Приємно, що міські депутати підтримують такі ініціативи, і, відразу втілюють їх в життя. Тільки на останній сесії ми виділили кошти, а вже завтра мешканці міста і району матимуть змогу отримувати ефективні дослідження. Не завжди вдається передбачити фінансування на всі потреби комунальних закладів, але коли йдеться про медичну допомогу – тут ми всі одностайно підтримуємо і виділяємо кошти. Сподіваємося, що і в подальшому така співпраця триватиме, адже більшість пацієнтів районної лікарні – жителі нашого міста, і нам їх доля не байдужа», - поділився враженнями Дмитро Миколайович.

Допомога медикам від Олешківської міської ради

Допомога медикам від Олешківської міської ради

Допомога медикам від Олешківської міської ради

Оцените статью: 
+9
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО