05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках продовжуються роботи по зменшенню популяції бездомних тварин

Проблема безпритульних тварин в нашому місті – питання досить важливе і актуальне. Бездомні тварини сьогодні представляють реальну загрозу. Є думка, що ці бродячі озлоблені пси далеко не домашні кинуті тварини, а ті, які розмножувалися роками в підворіттях і виросли вже дикими.

Думки олешківців по поводженню з такими безхатьками різні: одні виступають за відстріл, мотивуючи тим, що коли розвивається популяція диких собак, у нас (людей) є право їх радикально скорочувати, адже це все одно що у нас місто заполонили б зграї вовків і загризали б людей. Інші, вважають, що це жорстоко, і наполягають на стерилізації або створенні притулків для них, у тому числі і для довічного утримання. Втім, як говорять фахівці, зараз головне - це не сприяти розмноженню тварин. З цією метою виконавчим комітетом Олешківської міської ради було укладено договір з фізичним підприємцем на стерилізацію безпритульних тварин.

Відповідно договору бездомні собаки відловлюються, сучасним гуманним методом стерилізуються. Додатково таким тваринам проводять профілактичні щеплення та встановлюють чіп. Роботи вже проводяться на житло селищі, тому прохання до власників домашніх тварин дотримуватися правил поводження з тваринами, не випускати без господаря домашніх улюбленців. Після ветеринарної обробки тварини (собаки) повертаються на попередні місця перебування. Не підлягають поверненню в колишню середовище проживання тільки агресивні, невиліковно хворі бездомні тварини. Виконавець такої послуги ФОП Красюк О. розповів, що такі заходи проведені не в одному місті України і вони є ефективними: "Не можна годувати бродячих тварин, це приводить до збільшення їх чисельності. Якщо є жалість, будь ласка, виступайте опікунами, забирайте тварин до себе додому. Ми працюємо у сучасній пересувній лабораторії. Всі методи гуманні і не болючі для тварин. Після стерилізації тваринам вішають на вухо спеціальну кольорову бирку, яка дасть знати, що тварина є стерилізованою, і врятує її від знищення.».

«Владі складно вирішувати ці проблеми, адже законодавці захищають тварин. Проте ми не сидимо склавши руки, а вишукуємо можливості регулювати чисельність бездомних тварин. Разом з депутатами знайшли можливість профінансувати програму по стерилізації. Вважаю, що розпочата робота ветеринарами – підприємцями принесе позитивні результати. Є шанс за декілька років зупини ріст популяції собак у нашому місті ", - поділився враженнями міський голова Воронов Д.М.

В Олешках продовжуються роботи по зменшенню популяції бездомних тварин

В Олешках продовжуються роботи по зменшенню популяції бездомних тварин

В Олешках продовжуються роботи по зменшенню популяції бездомних тварин

В Олешках продовжуються роботи по зменшенню популяції бездомних тварин

Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО