05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Хто насправді і навіщо зірвав сесію міської ради в Олешках

Хто насправді і навіщо зірвав сесію міської ради в Олешках

В Олешках сплановано зірвали сесію міської ради. Представники деяких громадський організацій та невідомі в нашому місті громадяни у комуфляжі, методом морального тиску спробували змусити депутатів міської ради приймати ті рішення, які вони вимагали, перетворючи вимоги в ультиматуми та погрози вчинення протиправних дій. Але, народні обранці були непохитні і голосували так, як вважали за потрібне. 

 

Після розгляду четвертого питання та після того, як депутати декілька разів відхилили пропозиції Н. Шпачинської та Р. Мельникова, люди у формі заблокували президію та фізично завадили проводенню далі пленарного засідання. Міський голова був змушений оголосити перерву.

 

На Херсонщині вже не працює конституція та закони України? Не потрібно ходити на вибори, обиратись демократичним шляхом та мати власну думку? Потрібно надягати форму, приходити на сесії міських та селищних рад, залякувати депутатів, погрожувати їм і змушувати фізично голосувати за те, що вам потрібно? А якщо  відмовляться виконувати вимоги, то можна бити міських та сільскіх голів, депутатів, кидати їх у сміттєві баки, палити будівлю і робіти все, що завгодно! 

 

Лише одне питання - це так повинно бути у демократичній країні?! Це таку Європу ми сьогодні будуємо в Україні? Коли кого більше і хто сильніше, той і правий?

 

Через протиправні дії - дитячі садочки не зможуть виконати приписи щодо протипожежної безпеки, працівники комунальних підприємств не отримають заробітню плату, школа мистецтв на житлоселищі не отримає пластикові вікна, будівля редакції газети по вул. Параходна не отримає систему опалення та пластикові вікна, багатоквартирні будинки не отримали програму співфінансування проведення ремонтів за кошти міського бюджету, декілька вулиць не отримали гроші на встановлення систем сучасного освітлення, заблоковано рішення щодо механізованного копосу рослин в місті, неможливо буде проводити подальший ремонт будинку культури в селі Праві Саги, разрахуватись за будівництво дороги в селі Праві Сагі, займатись утепленням дошкільних навчальних закладів, проводити реконструкцію требун на стадіоні "СТАРТ", заблоковано другий етап стерилізації безпритульних тварин і це зовсім не повний перелік "здобутків" через зрив сесії міської ради. А ще, звичайні жителі міста чекали 2,5 років і мабуть ще років з 5 повинні забути про конституційну можливість отримати земельну ділянку у власність. Щоб у вас була хоча б маленька надія на використання свого законного права, потрібно відрізати собі ногу (щоб стати інвалідом) або станьте наприклад сиротою, може тоді на вас зглянуться представники деяких громадський організацій які вирішили, що вони можуть силою змушувати депутатів та міського голову приймати ті рішення, які вони хочуть... В іншому випадку, вас назвуть "підставним" і будуть змушувати законних представників громади віключити ваше питання з порядку денного, бо так сказав Мельников, Паламарчук, Кравченко-Скалозуб чи двохпаспортний Литваков. 

 

Треба також відзначити, що серед основний діючих осіб на сесії, було досить мало жителів Олешок. Але ми тут побачили людей в формі з Херсону, Скадовська, Каховки та інших населених пунктів Херсонщини. Мабуть тепер люди в камуфляжі з цих міст будуть замість депутатів (яких ви обрали на демократичних виборах) вирішувати, кому давати землю в Олешках, а кому ні. Дозволяти проводити сесії міської ради і вирішувати проблеми громади, чи заборонити силою це робити. Чому так? Бо депутати міської ради не мають змоги дати фізичний відсіч декільком десяткам молодих хлопців спортивної статури, які приїхали з інших міст «вирішувати питання» в Олешках, розмовляючи мовою ультиматумів. 

 

Чи виріше сила, погрози, примус народних обранців до "потрібного" голосування питання отримання земельних ділянок громадянами України в нашому місті та самим учасникам АТО з Олешок? Звісно, що ні... Але це місцевим правокаторам (Кравченко-Скалозуб, Мельников, Литваков, Паламарчук) і не було потрібно, головне що їх цікавило - дестабілізація ситуації в Олешках та "гарна" картинка для власних ЗМІ - воїни АТО прийшли до Дмитра Воронова та депутатів міської ради.

 

Після того, як міський голова повідомив про перерву в роботі пленарного засідання, ми звернулись до нього за коментарями і ось які відповіді отримали.

 

 

Олешки Online: Дмитро Миколайович, що це сьогодні було?

 

Дмитро Воронов: Політична правокація окремих діячів, в котрих немає жодного авторитету навіть серед своїх колег в раді, таких як Мельников та Паламарчук, за падтримки Олешківської РДА. Відвертою брехнею, вони спровакували конфлікт між депутатами та ветеранами АТО. Більше двох років ці депутати одноголосно надавали земельні ділянки виключно нашим захисникам та просили всіх інших громадян почекати. Надавали навіть дозволи брату, матері чи жінці АТОшника, якщо він раніше вже використав своє право на отримання земельної ділянки. Тож деякі родини членів АТО мають навіть по дві земельні ділянки. Коли нарешті черга дішла до звичайних людей, окремі "вожді" перекрутили інформацію та сплановано справокували публічний конфлікт, сподіваючись з цього отримати для себе політичні бали, слухачів та майданчик для "політиканства". Вибачте, але кожен з депутатів пройшов через демократичні вибори і отримав мандат від громади у нашому місті. Ніхто не буде силою і погрозами змушувати їх приймати відповідні рішення, бо кожен в Україні має конституційне право на власну думку! Лікар рятує життя кожен день - немає права отримати земельну ділянку в Олешках? Вчителька вчить наших дітей кожен день - немає права отримати земельну ділянку в Олешках? Багатодітна мати одиначка - немає права отримати земельну ділянку в Олешках? Депутат якого люди обрали немає права голосувати так, як він вважає за потрібне? Це що за анархія така? Вибачте звісно, але коли ми сьогодні робимо те, що робимо, то в Кремлі ВАТНІ ЗМІ таке називають ХУНТОЮ! Потрібно інформаційно підіграти окупантам в цьому та розхитати прикордонну Херсонщину? Коли це робить голова Олешківської РДА, представник президента в нашому районі, то це просто ганьба якась і спланована робота проти УКраїни! Шановні, підіть до людей, отримайте від них відповідний рівень довіри (мандат на політику), а потім приймайте ті рішення, які вважаєте за потрібно і несіть за ті рішення політичну відповідальність на наступних виборах. Добре працювали? За Вас ще раз проголосують. Погано працювали? Жителі міста оберуть інших депутатів і імського голову - це називається демократія! Навіщо закони і конституція в Україні? Прийде завтра 50 здорових хлопців у формі, встане над тобою і змусять робити так, як вони кажуть. Оце таку ми Європу будуємо!?

Олешки Online: Що тепер робити? Чи буде працювати Олешківська міська рада?

 

Дмитро Воронов: Буду звертатись до ветеранів АТО та депутатів міської ради і намагатись спокійно знайти компромісні рішення для врегулювання ситуації. В цьому і полягає робота міського голови! Але відразу хочу зазначити, що з такими як Олена Валентинівна, Литваков, Мельников чи Паламарчук, мені балакати нема про що. Сподіваюсь на те, що здоровий глузд візьме верх над емоціями і політичними інтригами окремих "діячів". Ми проблеми громадян хочемо вирішувати і ветеранів АТО, чи робити політичний галос заради політичного галосу? Якщо друге, то це вже зовсім інша історія... Проблема в тому, що є деякі, так звані «борці за правду» в Олешках, котрі не змогли отримати необхідний рівень довіри на минулих виборів і через це готові створити ХАОС в нашому місті лише тому, що вони рвуться до влади будь-якою ціною, навіть шляхом протиправних дій. Для таких людей, стабільний розвиток, залучення інвестицій, ремонт доріг, тротуарів та встановлення сучасного освітлення – то найгірше, що тільке може бути, бо робить це Воронов і депутати більшості міської ради, а городяни бачать реальні позитивні зміни! Місія таких «політиків», працювати за сценарієм «Чим гірше, тим краще» - блокування органів державної влади, хаос, сміття на вулицях, конфлікти та дестабілізація, то сьогодні їх головна мета в політиці. Я буду намагатись посадити за стіл переговорів саме ветеранів АТО та депутатів міської ради і шукати варіанти, які б задовольнять всіх. Але, якщо і надалі почую лише мову ультиматумів і погроз, то в мене не залишиться іншого варіанту, окрім як звертатись до правоохоронних органів з наполегливим проханням таки забезпечити правопорядок під час пленарного засідання і захистити демократичний процес прийняття рішень в Олешках. Депутати мають право голосувати так, як вони вважають за потрібне. Від стабільної ради залежить виплата зарплатні працівникам бюджетної сфери, безперебійна подача води і тепла в оселі городян, прибирання сміття та снігу, харчування малюків у дитячих садочках і багато чого іншого. Якщо почнуться проблеми через блокування ради, то хто візьме на себе відповідальність за це? Так, громадяни мають право на мирне зібрання та публічно висловлювати свою позицію, але не блокувати органи державної влади! Не потрібно гратись такими речами!

 

Олешки Online: Хто на вашу думку автор такої ситуації?

 

Дмитро Воронов: Надзвичайно прикро, що замість вирішення проблем людей в районі, голова Олешківської РДА витрачає стільки сил для дестабілізації політичної ситуації в місті, намагаючись заблокувати роботу міської ради такими сценаріями. Чому я це кажу? Бо деякі ветерани АТО осбисто мені повідомили, як їм в РДА давали інструкції. Два автобуса людей яких привезли в Олешки всі бачили? Хоча вони і стояли трохи далі… Всі бачили Сокова та Мєркулова? Це офіційні радники голови Олешківської РДА, котрі спостерігали та фіксували події - все вірно роблять головні діючі особи чи ні. Сюди плюсуйте громадянина РФ Литвакова, якого колись таки змогли підсунути мені у зами і котрого ми після викриття двічи з ганьбою звільнили одноголосним рішеннями сесії. Також плюсуйте сюди таких депутатів" як Василь Паламарчук і Роман Мельников. Доречі, за першого я навіть агітував колись і саме завдяки цьому він став депутатом. Прошу за такого «народного обранця» вибачення перед жителями міста, як вже раніше вибачався за Литвакова. А останній (Роман Мельников) багато раз казав про АТО, що він не буде спонсором кровавої бійні на сході, людей на майдані називав "майданутими", поки ми туда їздили, теплі речі возили і блок-пости на трасі до Криму будували. Демократичним шляхом нічого отримати не змогли, тож спровакували ветеранів АТО на конфлікт і розповідають тепер перед публікаю, які воні «гарні»і«красиві». Нехай краще розкажуть тим ветеранам АТО, як шантажували мене завести потрібні фірми на тендер та як земельні ділянки для себе вимагали. Хай розкажуть, як приватні будинки забирають та жінок на вулицю зимою вигоняють.

 

Олешки Online: Так буде спокій в Олешках чи ні?

 

Дмитро Воронов: Я вже відповідав на це питання. Як міський голова, зроблю все від мене залежне для спокійного врегулявання конфліктної ситуації. Піду до ветеранів АТО, піду до депутатів. Потрібно сідати за стіл переговорів, виключити політичних правокаторів з цього процесу та шукати компромісні рішення, чути один одного та об'єднати зусилля заради спокою і злагоди у рідних Олешках. Щиро вірю в те, що хлопці які захищали державний спокій в АТО хочуть, перш за все, вирішення проблем своїх побратимів щодо отримання земельних ділянок і зробити, разом з нами, цей процес зрозумілим та публічним, а не бути механізмом в руках брудних політиків, котрі рвуться до влади в Олешках будь-якою ціною. 

 

 

Олешки Online: Дякуємо за відповіді на питання!

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО