Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Подбайте про чистоту свого міста

Подбайте про чистоту свого міста

В період з 29.01.14 р. по 11.02.14 р. фахівцями відділу з нагляду за станом житлового фонду, благоустрою та торгівлі виконавчого комітету Цюрупинської міської ради було здійснено ряд рейдових перевірок стосовно дотримання Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку на території Цюрупинської міської ради мешканцями та підприємствами міста.

А саме, в зв’язку з погодними умовами здійснено рейдові перевірки суб’єктів господарювання міста стосовно забезпечення належної очистки прилеглих та закріплених до об’єктів територій від снігу, криги, посипання їх піщано-сольовою сумішшю, тощо. За результатами рейдів було надано 23 приписи про негайне усунення недоліків.

За ігнорування виконання приписів щодо наведення належного санітарного порядку, було складено два протоколи про адміністративні правопорушення та ст. 152 КУпАП.

Одночасно здійснено рейдові обстеження сектора приватної забудови міста щодо перевірки наявності договорів на вивіз ТПВ з виконавцем послуг, як того вимагає діюче законодавство. За результатами рейдів мешканцям надано 39 попереджень та виписано 13 приписів про усунення недоліків.

Фахівці Цюрупинської міської ради наголошують, що недоліки в утриманні власних, прилеглих та закріплених територій, а також незабезпечення вивезення сміття на підставі договорів з виконавцем послуг є порушеннями Кодексу України про адміністративні правопорушення ст. 152 Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів та тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також фахівці відділу з нагляду за станом житлового фонду, благоустрою та торгівлі нагадують, що до теперішнього часу не охоплені санітарною очисткою 60% території приватного сектору. Тож закликають громадян міста не створювати стихійні сміттєзвалища, не викидати сміття на узбіччя доріг, вулиць, в ліс, біля водоймищ.

Не забруднювати екологію рідного міста.

Боротьба зі стихійними звалищами повинна бути спільна. Всі мешканці приватного сектора, фізичні особи-підприємці, керівники установ, закладів мають забезпечити організований збір та вивіз сміття шляхом укладання договору на вивіз сміття з виконавцем послуг.

Перевірки дотримання Правил благоустрою мешканцями та суб’єктами господарювання міста фахівцями Цюрупинської міської ради тривають. У разі встановлення порушень будуть застосовані відповідні вищезазначені адміністративні заходи передбачені чинним законодавством.
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter Написал: Борис, 12 лютого 2014 17:53
Зачем платить деньги ? Я лично выкидываю в баки комунхоза бесплатно и не парюсь )))
0
     1

влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787