05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

З метою аналізу та контролю організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у 2018 році, за дорученням міського голови Воронова Д.М. відбулася нарада з завідувачами міських дошкільних закладів. Проводила нараду заступник міського голови Серогодська Т.І., яка акцентувала увагу присутніх на якісному харчуванні дітей, дотримання норм харчування: «Однією з умов збереження та зміцнення здоров’я дитини, підвищення опору її організму до хвороб, і як наслідок успішності у навчанні є повноцінне харчування. Саме тому приділяється велика увага даному питанню. У 2017 році було виділено значні кошти для придбання кухонного посуду та обладнання, ремонту харчоблоків. Планується і в цьому році такий курс тримати».

В ході наради визначено, що у кожному дошкільному закладі встановлено доцільний трьохразовий режим харчування, наявні меню-вивіски, графіки видачі їжі (затверджені завідувачем), добові проби. Призначені відповідальні особи за організацію харчування та відповідальна особа за зняття проби з готових страв. Ведеться контроль за дотриманням правил організації харчування з боку медперсоналу та адміністрації. У дошкільних закладах наявні картотеки страв, орієнтовні двотижневі меню, затверджені компетентними органами, щоденні меню-розкладки. Технологічне та холодильне обладнання знаходиться в робочому стані, є необхідна кількість посуду, котрий промаркований і використовується за призначенням. Продукти зберігаються у спеціально обладнана них коморах, холодильниках, де забезпечено дотримання санітарних норм, в тому числі товарне сусідство, температурний режим тощо. Дані про безпечність якості продуктів та термін їх реалізації систематично фіксується в Журналі бракеражу сирої продукції. Облік продовольчої сировини фіксується в Книзі складського обліку продуктів.

Аналіз виконання норм харчування основних продуктів за 2017 рік показав, що в цілому харчування вихованців дошкільного навчального закладу здійснюється наближено до норм (у середньому – 85-87 %). Вихователі та помічники вихователів дошкільних навчальних закладів беруть активну участь в організації харчування дітей, формують у них культуру харчування та розуміння значення прийому їжі для нормального функціонування організму. Дітей привчають сідати за стіл охайними, з чистими руками, сидіти за столом правильно та користуватись столовим приладдям (столовою, чайною ложками та виделкою). Дітей середньої та старшої груп навчають чергувати: сервірувати столи, збирати використаний посуд, використовувати санітарний одяг.

Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО