05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках вшанували пам'ять видатного земляка

В день відзначення 100-річного ювілею виходу газети «Вісник Олешшя» міський голова Воронов Д.М. разом з головним редактором газети Полуфакіним А.О. та трудовим колективом редакції, вшанували пам'ять видатного земляка Миколи Гуровича Куліша, який був одним із перших редакторів газети, покладанням квітів.

До 1921 року наша місцева газета мала назву «Днепровская коммуна» і очолював її надзвичайно талановитий та відомий письменник. Народився Микола Гурович у наших краях, у 1892 році, в Чаплинці, в родині батрака-селянина. Дуже рано втратив батьків. Розпочав свій освітній шлях з 1905 року у Олешківському міському училищі та чоловічій гімназії. Завдяки підтримці Вірі Микола Гурович отримав освіту та у 1918 в «Олешках» організував «Просвіту» і почав писати роман «Трохим Леміш». В цьому ж році Куліш М.Г. – голова міськвиконкому Олешок, голова місцевої ради.

«Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з певністю стверджувати, що нині наша районна газета – це не лише засіб інформування жителів Олешок про перебіг життя міста, але й справжній літописець його історії. Почуття гордості викликає і той факт, що така талановита людина жила, проходила процес становлення як митця, як будівника держави саме у нашому місті», - поділився враженнями міський голова Дмитро Воронов.

В Олешках вшанували пам'ять видатного земляка

В Олешках вшанували пам'ять видатного земляка

В Олешках вшанували пам'ять видатного земляка

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО