Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Спорт – запорука здорового способу життя

В останній часи багатьом олешківцям стан гіподинамії став досить звичним, адже багато і дітей і дорослих тривалий час сидять за гаджетами. Жителі міста стають заручниками сидячого способу роботи та життя. Щоб стимулювати дітей і молодь до здорового способу життя виконавчим комітетом Олешківської міської ради взято курс на розвиток спортивного та активного способу діяльності.

Протягом 2016-2017 років у місті встановлювалися дитячі та спортивні майданчики, проводиться благоустрій зон відпочинку, придбано спортивний інвентар та проводиться ціла низка спортивних змагань як в залах так і на свіжому повітрі. Така ж робота продовжується і в 2018 році. За ініціативи голови міської ради Воронова Д.М., на початку року, проведено зустріч із представниками місцевих підприємств, які ведуть і активне спортивне життя – приймають участь у різноманітних змаганнях з волейболу. Бажання грати є, а от умов – не завжди.

Дмитро Миколайович разом зі депутатами міської ради підтримав бажання спортсменів-любителів та організував придбання волейбольних м’ячів і сітки.

«Раніше, за моєї ініціативи, в нашому місті було започатковано турнір з волейболу "Відкритий кубок міста Олешки". Намагаємось зробити все можливе для того, аби він став щорічним! Цієї весни, плануємо вже провести його на новеньких штучних полях міського стадіону "Старт". Ну, а поки, як можемо, підтримуємо місцеві команди з волейболу! Сьогодні вони отримали фірмові м'ячі та сітку, аби більш наполеглево тренуватись та відстоювати честь міста Олешки на змаганнях різного рівня!» -прокоментував подію міський голова. То ж чекаємо любителів волейболу і весною, і влітку – на стадіоні, у зонах відпочинку! Активний спосіб життя – то є міцне здоров'я.

Спорт – запорука здорового способу життя

Спорт – запорука здорового способу життя

Оцените статью: 
+8
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО