05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Відбулись обласні змагання з "Козацького двобою"

Вчора відбулись обласні змагання з "Козацького двобою" в місті Херсон!

 

Нащі хлопці з Бійцівського Клубу "ХАРАКТЕРНИК" скориставшись такою можливістю прийняли участь в них и здобули перемогу, забравши з собою золото та бронзу!!! Нажаль нащі бійці опинилися в одному розділі, Борня-3 (ММА Lite) в якому було одинадцять супротивників! Симонов Іван по рішенню суддів був перенесений на розділ вище (наш боєць 60кг, а потрапив в розділ 65кг) та не дивлячись на це, Іван накаутував свого супротивника, в кінці першого раунду, ударом ногою в обличчя!

 

В другому полуфінальному бою, було назначено екстра раунд, і по неоднозначному рішенню суддів перемогу здобув його супротивник!!! Але наш боєць Козакевич Олег теж дійшовши до фіналу, зустрівся і відвоював перемогу у "кривдника" свого побратима, забравши золото!!! Провівши три боя, Олег здобув чисту перемогу в усіх зустрічах, одну з яких закінчив в початку першого раунду больовим на руку!!!

 

В результаті ми маємо чисте золото, бронзу та диплом за найкращу техніку, яку отримав Симонов Іван!!! Хочемо подякувати тим небайдужим людям, які підтримують наш клуб та допомагають приймати участь в змаганнях! Дякуємо : Вороному Дмитру Миколайовичу, Цегельнику Олександру Яковичу, Тичині Сергію Васильовичу та Сидоренко Олександру Вікторовичу за надання місця для зайнять!!! Дякуємо вам, за те що ви завжди допомагаєте нам!!!
"І нехай Сила нашого Духу, переможе слабкість нашої плоті"

 

 

Відбулись обласні змагання з "Козацького двобою"

Відбулись обласні змагання з "Козацького двобою"

Відбулись обласні змагання з "Козацького двобою"

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


загрузка...
НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"
Sherp Vs. Mega Trucks
Дата: 16.12.2018 15:20


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ

загрузка...

НОВОСТИ МИРА КИНО