05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Чоловік голови Олешківської РДА особисто керував процесом побиття громадян

Чоловік голови Олешківської РДА особисто керував процесом побиття громадян

Про це на власній сторінці в соціальних мережах повідомив депутат Олешківської районної ради Микола Литвиненко. До свого запису народний обранець додав відео з місця подій, які відбувались вчора біля будівлі Олешківської районної ради. Нагадаємо, що вчора районна рада висловила "НЕДОВІРУ" голові Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В.

 

Цитата Миколи Литвиненко: Це що взагалі таке відбувається в Олешках!? Вчора, 84 працівника підрозділів РДА, під особистий підпис, в робочий час, були змушені 5 годин сидіти на сесії районної ради за особистою вказівкою Олени Валентинівни! А ще, вчора відбулось жорстке та зухвале побиття громадян під центральним входом до будівлі районної ради та РДА! Невідомі в Олешках особи, серед білого дня, били людей кийками та битами, в результаті чого декілька громадян потрапили до лікарні! Нажахливіше те, що побиттям людей керував чоловік голови Олешківської РДА Сергій Скалозуб особисто! Ганьба таким керівникам і саме тому депутати Олешківської районної ради вчора дали свою оцінку роботі Олени Валентинівни. "ЗА" недовіру Кравченко-Скалозуб маємо 20 голосів, з 36-и можливих. Далі буде звернення з проханням на ім'я президента України, аби він звільнив Олешки від цієї ганьби та беззаконня!

 

Чоловік голови Олешківської РДА особисто керував процесом побиття громадян

 

Нагадаємо, що коли чоловік Олени Валентинівни працював начальником охорони на території Біосферного заповіднику, там під його прикриттям було організовано цілі незаконі варочні цеха, в котрих перероблялись тони незаконно виловленої креветки та інших море продуктів. Схема, в результаті роботи якої браконєрська креветка із заповідника потрапляла на ринки і пляжі Херсонської області, збагачуючи кішені справжніх бандитів! 

 

Крім того, Сергій Скалозуб неоднарозово відкрито погрожував фізичною расправою депутатам районної ради та іншим, громадянам, посадовим особам міста Олешки і Олешківського району, тощо. А ще, Снргій Скалозуб був причетний і до інших корупційних скандалів та криминальних справ. Наприклад одночасно отримум зарабітню платню від держави в двох місцях, хляхом підробки документів. 

Оцените статью: 
+13
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО