Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Надання адміністративних послуг в м. Олешки

Після створення відділу державної реєстрації та надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Олешківської  міської ради городянам отримати послуги стало зручніше та  оперативніше. Відділ знаходиться в окремому приміщенні,  матеріально та технічно оснащений. Працюють фахові спеціалісти. Серед найпопулярніших послуг є довідка  про реєстрацію з місця проживання.

 

Адміністратори відділу працюють у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, Єдиному державному демографічному реєстрі, Державному земельному кадастрі.

 

Відповідно звіту роботи відділу державної реєстрації та надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Олешківської  міської ради за 2017 рік здійснено реєстрацію проживання 900 осіб, знято  з   реєстру та змінено місце проживання 354 особам.

 

Спеціалістами відділу видано  18 628 довідки для жителів олешківської громади. Оброблено 658  запитів.

 

Відповідно до чинного законодавства складено та направлено на розгляд 377 протоколи про адміністративні порушення громадян.

 

Здійснено  11 реєстрацій  новостворених  юридичних  осіб,  113 реєстрацій фізичних осіб-підприємців, припинено 251  факт діяльність фізичних осіб-підприємців.

 

Відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» зареєстровано 531 право на власність.

Надання адміністративних послуг в м. Олешки

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО