05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Комунальне майно потрібно берегти, а працю комунальників – цінувати

«Міська влада  намагається оперативно  реагувати  на прохання мешканців: поставити лавки у місцях відпочинку,  встановити намети від сонця  на зелених зонах відпочинку та дозвілля, озеленити та прикрасити сучасними ландшафтними квітами міські клумби,  впорядковувати місця  масового перебування жителів, але… Дуже прикро, що більшість об’єктів руйнуються  і осад від вандалізму залишається надовго. Хочу  звернутися до олешківців із проханням не смітити і не ламати комунальне майно, а також повaжaти один одного і працю людей, які докладають максимум зусиль, аби зробити наше місто охайнішим і гарнішим. Коли любиш своє місто, хочеш зробити його красивішим. А що ще, як не квіти, створює гарний настрій?! Комунальники вже висадили квіти на центральній площі та на кільці, щоб не тільки олешківці, а й гості нашого міста, бачили красу Олешок та гостинність його мешканців. Далі на черзі Набережна... Любіть своє місто, бережіть його та насолоджуйтесь його красою! Якщо ми разом слідкуватимемо за порядком, то житимемо у красивому місті,  якщо проявлятимемо байдужість, то матимемо неприглядний вигляд»,  - наголосив міський голова Дмитро Воронов.

До відома: Завершено ремонт зламаних вандалами лавочок, що були встановлені на центральній площі міста та в Парку Слави лише минулого року. Через таке зухвале псування майна громади бюджетні кошти витрачаються не на покращення благоустрою міста: встановлення нових лавочок в інших містах, прокладання нових тротуарів, встановлення вуличних ліхтарів, а на вимушені ремонти вже існуючих.

Комунальне майно потрібно берегти, а працю комунальників – цінувати

Комунальне майно потрібно берегти, а працю комунальників – цінувати

 

Минулого року виконавчий комітет Олешківської міської ради розпочав поступове впорядкування території колишнього дитячого садка за адресою Житлоселище 4-А. Так, в 2017 році тут встановлено паркан, проведено вуличне освітлення, здійснювалося прибирання території від сміттєвих звалищ побутових відходів. Цього року вже перенесено контейнери для сміття, але низький рівень культури окремих громадян (періодичні акти вандалізму та порушення правил благоустрою) зводять нанівець всі заходи щодо приведення території до належного стану. На територію колишнього садочка продовжують зносити сміття, ламають секції паркану. На сьогодні комунальниками всі зламані секції відновлено, за рахунок встановлення калитки та замків перекрито вільний доступ на територію, проведено загальне прибирання території.

Хто вже побував біля берегів нашої річки мав змогу подивитися на сумну картину – роздягальні понівечені, лавки розкидані,  сміття та пляшки порозкидані по зеленій зоні. І це дорослі так хочуть створити комфортні умови для відпочинку  своїх дітей?

Комунальне майно потрібно берегти, а працю комунальників – цінувати

Комунальне майно потрібно берегти, а працю комунальників – цінувати

 

Виконавчий комітет Олешківської міської ради звертається до мешканців міста: Не будьте байдужими! Припиняйте, за можливості, дії вандалів та порушників чистоти! Від нас усіх залежить чистота та порядок в місті!

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО