Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

“Олешківський дитячий будинок-інтернат” відсвяткував свій золотий ювілей

02  червня 2018 року  комунальний заклад Херсонської обласної ради “Олешківський дитячий будинок-інтернат” відсвяткував свій золотий ювілей – 50-річчя з дня заснування. Це було свято великої родини, свято споріднених душ та сильних тілом і душею талановитих і творчих людей.  Під час заходу колишні вихованці ділилися своїми спогадами і життєвими долями,  випускники  практично всіх випусків дякували педагогам та вихователям за те, що вони в дитячому будинку створили для «незвичних» дітей  справжню родину і навчили діток елементарному, підготували вихованців для подальшого самостійного життя.

Захід проходив зі сльозами на очах, адже кожна доля – це надзвичайна перемога над собою, це  сподівання та здійснення справжнього людського чуда.  На день родини завітали і випускники, які досягли значних висот у творчості, у трудовому життю. Вони дарували присутнім свої власні пісні, вірші, театральні постанови, вражаючі картини та поробки прикладного мистецтва. Надзвичайно приємним було те, що багато вихованців створили міцні сім'ї, народили чудових здорових діток і, саме головне, щодня займаються громадською соціальною роботою – допомагають тим, хто потребує допомоги.

«Олешки гордяться своїми жителями, які досягли значних успіхів у будь-якій сфері життєдіяльності людини. Але особливою є гордість за дітей, які сьогодні прославляють своє місто на олімпійських переможних п'єдесталах, на театральній сцені, на  міжнародних  художніх виставках, на різних поетичних, гуманітарних та технічних конкурсах. А це є ви, шановні вихованці дитячого будинку.  Хтось із здорових дітей зараз  «горює», що батьки купили не той одяг або  гаджет, дорослі шукають психотерапевтів та тренінг – для того, щоб  врівноважити свою психіку від якоїсь життєвої рутини, а Ви своєю позицію доказуєте – все можливо . Ви справжні мотиватори. Дякую вам за те, що ви такі справжні, такі сильні, такі впевнені в свої силах і є для кожного з нас прикладом. Від імені всієї громади, від міського голови Воронова Д.М., від депутатів ради  вітаю всіх зі  святом родини і бажаю всім тепла, надії та миру. Також міський голова пропонує в подарунок одноденну поїздку дітям, куди вони побажають поїхати», - звернулася до присутніх заступник міського голови Ольга Петриченко та подарувала вихованцям будинку – інтернату сучасну побутову техніку від міського голови. 

“Олешківський дитячий будинок-інтернат” відсвяткував свій золотий ювілей

“Олешківський дитячий будинок-інтернат” відсвяткував свій золотий ювілей

“Олешківський дитячий будинок-інтернат” відсвяткував свій золотий ювілей

“Олешківський дитячий будинок-інтернат” відсвяткував свій золотий ювілей

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787