Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешки вступили до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Понад 50 міських голів та представників міст із усієї України взяли участь у щорічних Загальних Зборах Асоціації "Енергоефективні міста України", що пройшли у сесійній залі Чернівецької міської ради. Важливою подією під час Зборів стало урочисте прийняття нових членів АЕМУ, серед яких були і Олешки.

Перебуваючи у Чернівцях, міський голова Дмитро Миколайович Воронов разом з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяною Іванівною Серогодською прийняли участь у панельній дискусії «Місцева енергетика та кліматична політика для сталого розвитку спільнот»,  яка проходила у Чернівецькому національному університеті, а також відвідали Загальні Збори Асоціації "Енергоефективні міста України", під час яких Олешки прийняли до нових міст-членів Асоціації.

Асоціація "Енергоефективні міста України" (АЕМУ) – добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання органів місцевого самоврядування створене з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

Сьогодні АЕМУ об’єднує більше 70 українських міст, як великих, так і середніх та малих, з усіх регіонів України. У свою чергу, АЕМУ є колективним членом двох європейських асоціацій органів місцевого самоврядування – “Energy Cities” і “Climate Alliance” та єдиною національною структурою підтримки Угоди Мерів в Україні.

Олешки вступили до Асоціації "Енергоефективні міста України"Олешки вступили до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Олешки вступили до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Олешки вступили до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Олешки вступили до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Олешки вступили до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО