Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Плотников уходить не собирается. Официальное заявление

Плотников уходить не собирается. Официальное заявление

До Цюрупинської міської ради надійшла Резолюція народного віче громади м.Цюрупинськ та Цюрупинського району, в якій представники віче вимагають відставки міського голови Цюрупинської міської ради В.Ф.Плотнікова та його заступників, також мова йде про відставку голови Цюрупинської РДА, райради, керівників міліції та прокуратури.
Зокрема, міський голова Василь Фадійович Плотніков заявляє, що на сьогодні, не зважаючи на суспільно-економічну кризу в країні, Цюрупинська міська рада продовжує працювати в штатному режимі.


- Три роки тому більшість громади міста проголосувала за те, аби я очолив місцеву раду. З того часу я представляю інтереси всієї громади, і не маю морального права керуватися лише з думкою окремих людей. Я працював і продовжую працювати на благо громади, розвиток міста. Незалежно від того, у кого яке віросповідання, чи політичні погляди, міська рада працює для того, щоб у домівках кожного було тепло, світло, вода, а місто було чистим та благоустроєним. Аби вся громада могла сказати своє «за» чи «проти» мають пройти вибори до міської ради в законному полі. Повідомляю вже сьогодні, що особисто для мене немає проблеми з місцевими перевиборами, якщо такі відбудуться за рішенням Верховної Ради. Але наголошую на тому, що все має проходити згідно з чинним законодавством, бо для того й існують вибори, щоб люди здійсниливолевиявлення.

Думаю, для тієї ситуації, що сьогодні склалася в країні, для міста - головне, щоб жителі не відчували хаосу, провокацій, щоб не боялися ходити спокійно по вулицях міста, щоб люди знали, куди звертатись, якщо станеться аварія на тепломережі чи водогоні. Акцентую, що мене обрали цюрупинчани, і я маю право говорити з незалежної позиції, але в інтересах громади. Сьогодні всі українці, в тому числі і цюрупинчани, переживають не найлегші часи.

Я ніколи не підтримував і не буду підтримувати кровопролиття, тому звертаюсь до всієї громади вирішувати нагальні питання шляхом переговорів та без конфліктів, бо найцінніше, що є в людини – це її життя, життя її близьких та рідних людей. Зараз в країні змінюється влада, але це не привід для хаосу та суцільних конфліктів в місцевих громадах. Я особисто та депутати міської ради завжди готові до конструктивного діалогу, а всі звинувачення в зазначеній резолюції вважаю безпідставними,
- наголосив Василь Плотніков.
Оцените статью: 
-5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787