05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Сесія в Олешківській міській раді розпочалась але не закінчилась

6 липня в Олешківський міській раді розпочалась 38-а чергова сесія, на порядку денному якої було досить багато важливих для міста питань. Але, через політичні баталії закінчити її так і не вдалось, бо Дмитро Воронов, після досить довгого голосування за важке кадрове питання, оголосив про перерву в роботі сесії до вівторка.

 

Сесія в Олешківській міській раді розпочалась але не закінчилась

Першою неприємною новиною для депутатів та присутніх став той факт, що хтось навмисно пошкодив систему для голосування «рада». Оперативно повернути її у робочій стан не вдалось. Тому, міський голова повідомив про перехід на поіменне голосування бюлетенями, згідно чинного регламенту ради і депутати пішли на перерву для їх підготовки. 

 

Після чергової перерви «депутатське звернення» щодо звільнення секретаря міської ради таки було включено до порядку денного сесії переважною більшістю народних обранців і вони перейшли до його розгляду. 

 

Далі знову перерва, аби постійні депутатські комісії розглянули це питання на своїх засіданнях і підписали відповідні протоколи. 4 з 5 постійних комісій його погодили для розгляду на сесії. Чурсіну Д.І. надали слово (згідно регламенту), після чого Дмитро Воронов оголосив про початок процедури таємного голосування і далі сесію вів вже голова лічильної комісії.

 

Сесія в Олешківській міській раді розпочалась але не закінчилась

Сесія в Олешківській міській раді розпочалась але не закінчилась

Сесія в Олешківській міській раді розпочалась але не закінчилась

Результат встановлено - 15 з 14 необхідних віддали голоси «ЗА» звільнення Чурсіна Д.І.

 

Ми звернулись за коментарем з цього приводу до Воронова Д.М., адже всі в Олешках знають, що вони із Д.І. Чурсіним давні політичні партнери і багато хто в місті не розуміє, що саме відбулось.

 

Сесія в Олешківській міській раді розпочалась але не закінчилась

Сесія в Олешківській міській раді розпочалась але не закінчилась

Далі пряма мова міського голови:  Особисто для мене це дуже тяжке рішення і ніякої радості з цього приводу я не відчуваю. Ми дійсно багато чого пройшли разом і зі свого боку я зробив все можливе для того, аби не доводити ситуацію до цієї стадії. Ніхто навіть не відчував в місті, що є непорозуміння, бо мене мати завжди вчила не виносити «СОР ИЗ ДОМУ». Довгий час я намагався не бачити, не чути, тактично вказувати на помилки та вирішувати такі речі за зачиненими дверима, без зайвих глядачів. Щиро можу зазначити – Дмитро Воронов  вичерпав всі можливі варіанти вирішення проблеми іншим шляхом. Знаю, що деякі політичні опоненти радіють від скандалу (то не від великого розуму) і мабуть ще багато бруду ми почуємо в інформаційному просторі, але поступити інакше я не міг і робив це з важким серцем, але впевнено та переконливо.

 

І мене, і депутатів міської ради люди обирають для того, аби ми чітко забезпечували життєдіяльність міста і приймали важливі рішення для його динамічного розвитку. Міський голова очолює як раду, так і виконавчий комітет, тож це мій обов’язок шукати компроміси аби налагодити в Олешках стабільну роботу інститутів влади і щоб люди відчували позитивні зміни навколо себе, кожен день. Кожен рік моєї каденції бюджет міста демонструє стабільну динаміку зростання, ми в повному обсязі забезпечуємо виплати заробітної платні та покриття захищених видатків. Крім того, я переконаний, городяни помічають результати нашої із депутатами роботи із благоустрою в Олешках! Бо не побачити їх може лише той, в кого очей немає! 

 

Так ось, я не хочу жорстко критикувати роботу Чурсіна Д.І., бо дуже багато було позитиву від тої співпраці але є моменти, котрі мали досить відчутний дестабілізуючий характер і їх потрібно було зупинити, аби ми не отримали незворотні наслідки. Переконаний, ціле місто не повинно бути заручником зайвих політичних амбіцій окремих людей. Що саме відбулось? Інформує громаду, мали місце такі речі: системне і грубе втручання в роботу виконавчих органів влади через  низькій рівень фахової підготовки, в наслідок чого далі почалась вже справжня відкрита (публічна) критика і боротьба проти колективу апарату виконавчого комітету з боку секретаря міської ради. Це не нормально коли дві будівлі, котрі повинні тісно працювати один із одним, спілкуються лише за допомогою офіційних листів, а в нас ситуацію вже було доведено до такого рівня! Через неправомірний тиск з боку Чурсіна Д.І. на фахівців, декілька начальників відділів та заступників міського голови були готові написати заяви про звільнення за власним бажанням. А це, дуже фахові і досвідчені люди, до роботи котрих в мене немає жодних критичних зауважень! Так, недоліки є в кожного, але критичних немає! Не Воронов доводив людей до звільнення, не Воронов у фейсбуці почав ображати колег і не Воронов почав грати у власні сценарії у міській раді, без узгодження таких дій із головою ради. Тож, якщо коротко – робочі відносини не витримали перевірку часом. Заради збереження спеціалістів та злагодженої роботи у нашому місті виконавчої гілки влади, я був змушений захистити своїх підлеглих від противоправного тиску і разом із деякими депутатами звернутись до ради з проханням про важке кадрове рішення. Сказано, зроблено! Переконаний, що Чурсін Д.І. щиро любить Олешки і на мою думку, після того що відбулось, йому потрібно приборкати емоції, переосмислити деякі речі і зробити роботу над помилками. Головне тут, це не перетворитись у Литвакова номер два. Я готовий до спільної роботи із Чурсіним Д.І., але трохи в іншому форматі. Хочу вірити в те, що він не буде поглиблювати політичну кризу, воювати проти колег з котрими працював поруч більше двох років і робити жителів міста заручниками особистих протиріч. Але, якщо вирішить інакше, то це його рішення і його відповідальність. Що стосується мене, то Дмитра Воронова вже давно нічим не здивувати і я готовий до будь-яких сценаріїв розвитку подій. Головне, щоб Олешки та городяни не відчули поганих наслідків тих політичних баталій. Для цього, я завжди робив і зроблю все від мене залежне!  

Оцените статью: 
-9
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО