05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Визначені кандидати на стипендію міського голови «Гордість міста»

Сьогодні відбулося засідання експертної комісії по відбору кандидатів на стипендію міського голови, передбаченою міською програмою «Гордість міста».

У складі комісії працювали депутати міської ради, представники районного управління освіти, культури, молоді і спорту, фахівці виконавчого комітету Олешківської міської ради, громадськість. Слід зазначити, що на комісію було надано 51 подання, а Положенням про стипендію передбачено 40 кандидатів. Членами комісії уважно вивчалися подання, переглядалися подані документи.

Нагадаємо, що за умовами програми досягнення повинні бути індивідуальними та відповідати всеукраїнському або міжнародному рівню. Термін врахування успіхів – 2017 -2018 рік. Незважаючи на певні досягнення кандидатів, відбір був жорсткий та виважений. Не пройшли відбору досягнення обласного рівня, а також колективні досягнення. За рішенням експертної комісії кандидатами на стипендію міського голови стало 33 особи. Прізвища молодих талантів будуть названі 13 липня о 9.00год. у сесійній залі, під час вручення міським головою Вороновим Д.М. сертифікатів на отримання стипендії.

Визначені кандидати на стипендію міського голови «Гордість міста»

Визначені кандидати на стипендію міського голови «Гордість міста»

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО