05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей

В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей

 

Україна перебуває в стані епідемії туберкульозу з 1995 року, в зв'язку з чим була прийнята загальнонаціональна програма по боротьбі з цим захворюванням, яка діє до цього часу.

Щорічно міською радою приймається місцева програма «Здоров'я», направлена на профілактику захворювання. У 2018 році щомісячно надається продуктова адресна допомога яка допомогає хворим поліпшити імунний статус. Надається така допомога тим громадянам, які захворіли на туберкульоз та активно лікуються. Всього за перше півріччя використано 19 тис. гривень. Не стоять осторонь депутати і від проблеми вакцинації дітей. Щороку виділяються кошти на придбання вакцини.

Ось і рішенням 38 сесії міської ради надано субвенцію районному бюджету в сумі 50 тисяч гривень для придбання вакцини для профілактики захворювання дітей на туберкульоз.

«Відсутність проведення первинної специфічної профілактики туберкульозу у дітей може призвести до погіршення епідеміологічної ситуації, особливо серед дитячого населення , виникнення поширених та важких форм туберкульозу у дітей з ускладненням. Необхідно всім разом боротися за здоров'я олешківців. Не діагностувати може тільки той, хто не хоче. А таких є достатньо. Наприклад, 40% батьків відмовляються від туберкулінової діагностики – тобто реакції манту. Вона може показати, що був контакт із хворим та імунітет бачить паличку хоку, але це не свідчить, що вона є в людині. Однак позитивна реакція манту дає можливість звернути увагу, зробити інші дослідження та виявити цю хворобу на ранніх стадіях. Ми зобов’язані дбати про наших дітей», - звернувся Дмитро Миколайович до депутатів.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО