05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Особливі освітні потреби дітей в Олешках – наше спільне завдання

30 липня 2018 року за ініціативи депутата міської ради Романа Лук'янченка  в кабінеті міського голови Воронова Дмитра Миколайовича відбулася зустріч з керівником Олешківського Інклюзивно-ресурсного центру  (ІРЦ) Басюк Н.О. 

«Я ніколи  не задумувався над такими освітніми програмами. Мені, так як і багатьом наших жителів міста, в цьому не було потреби. Але коли до мене, як до депутата  звернулася керівник центру Надія Олександрівна і проінформувала  про проблему – я був здивований – скільки у нас таких дітей багато і як важливо на ранній стадії їм допомогти. Я відразу звернувся до голови з проханням терміново  розглянути  це питання», - поділився враженнями Роман Валерійович.

Питання, яке було обговорене під час бесіди – потреба у приміщенні, яке б відповідало  якісній роботі даної установи.

Нагадаємо, що за підтримки дружини Президента України Марини Порошенко у державі розпочато формування   мережі Інклюзивно-ресурсних центрів. В м. Олешки, за рішенням депутатів районної ради,  було також створено такий ресурсний центр, який  у 2017 році розпочав свою роботу на базі Олешківської гімназії. 

«Метою створення даного комунального закладу є забезпечення можливості отримання освіти дітей з особливими освітніми потребами  шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги і забезпечення системного кваліфікованого супроводу таких дітей. У нас працює вже 8 фахівців, батьки активно з нами співпрацюють і потреба дуже велика у даній роботі, проте приміщення  для ефективної роботи нам не вистачає. От ми і звертаємося до депутатів міської ради та до  олешківського міського голови з проханням вишукати приміщення», - поділилася проблемою Надія Олександрівна.

І Роман Валерійович і Дмитро Миколайович  підтримали  ідею розміщення  центру у пристосованому приміщенні. «Інклюзивно-ресурсний центр - це установа, яка створюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами у віці від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. А таких діток  у нас у місті дуже багато і ми, орган місцевого самоврядування, готові надати посильну допомогу у вирішенні проблеми. Незважаючи на те, що заклад – комунальна установа районної ради, а фінансуються вони шляхом освітньої субвенції, вважаю, що всі гілки влади повинні долучитися до реалізації такого важливого проекту, адже доля маленьких громадян, які мають особливі освітні потреби, нам не байдужа. Приємно, що і міські депутати не стоять осторонь, переймаються проблемами дітей та намагаються їх вирішити не шляхом постановки завдань перед радою, а особистою участю. Ми вивчаємо варіант  надання приміщення, де колись була районна статистика. Там  зручне географічне положення – центр, транспортний під’їзд, велика зелена територія, окремий вхід. І зроблено міською радою у цій будівлі  вже багато – перекрито дах металочерепицею, вставлено енергозберігаючі вікна. Якщо ще виділити додаткові кошти з районного та обласного бюджету на косметичний ремонт, то можливо на наступний рік батьки мали б змогу приводити своїх діток яким необхідна корекція вад та психолого-педагогічна допомога, і особливо тих,  хто готується йти до школи,  адже таким дітям потрібно приміщення і  для фізичної реабілітації, кабінети логопеда, дефектолога та практичного психолога, ресурсної кімнати», - підвів підсумки зустрічі Дмитро Миколайович.

Особливі освітні потреби дітей в Олешках – наше спільне завдання

Особливі освітні потреби дітей в Олешках – наше спільне завдання

Особливі освітні потреби дітей в Олешках – наше спільне завдання

Особливі освітні потреби дітей в Олешках – наше спільне завдання

Особливі освітні потреби дітей в Олешках – наше спільне завдання

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО