05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Обережно! В Олешках можливо захворювання свиней на АЧС

Обережно! В Олешках можливо захворювання свиней на АЧС

 

Сьогодні фахівцями Держпродспоживслужби та працівниками виконавчого комітету Олешківської міської ради здійснено подвірний обхід приватних господарств Хуторища з метою уточненого обліку голів свиней.

Дані заходи зумовлені тим, що в  місті Олешки, по вул. Леваневського,  встановлено підозру на захворювання африканської чуми свиней (АЧС). за інформацією Держпродспоживслужби   всього обліковується у районному центрі 203 голови свиней. Проте  не всі власники господарств дають правдиву інформацію про наявність поголів*я та не дотримуються санітарних вимог та стандартів до умов утримання тварин. Також більшість власників свиней ігнорують законодавство, яке  чітко вказує на відповідальність власників за бездіяльність і недотримання санітарних вимог  та допущення захворювання в домашньому господарстві, а також покриття всіх збитків ( утилізація свиней, утилізація господарських будівель та ін.) за власний кошт.Учасники обходу вулиць збирали інформацію про наявність свиней у дворах та  інформували жителів про  правила профілактики захворювання та умов відшкодування  за знищену тварину. Громадянам вручалися інформаційні праси. Відразу у Олешківській райдержадміністрації відбулося засідання районної  протиепізоотичної комісії. Після засідання  в  районній державній адміністрації  відповідної  комісії в міській раді  проведено термінове засідання комісії  з питань надзвичайних ситуацій.  В ході роботи комісії надано доручення комунальним підприємствам по вжиттю заходів для оснащення санітарних ветеринарних постів контролю (у разі підтвердження захворювання свиней на АЧС) відповідними попереджувальними знаками  обмеження руху транспорту та  недопущення  вивезення тушок свиней з міста; визначення місця утилізації хворих тварин.

Звертаємося до жителів міста! Надати відомості про наявність свиней по тел. 4-58-83 (Держпродспоживслужба) та вжити заходів по недопущення розповсюдження хвороби.

Наступне засідання  районної комісії  - 12 серпня о 15:00.

Оцените статью: 
-2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО