05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

Сьогодні 15 серпня  в сесійній залі Олешківської міської ради за дорученням міського голови Дмитра Миколайовича Воронова відбулася чергова зустріч з вуличними комітетами міста Олешки, яку вела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Миколаївна Петриченко.

Після літньої перерви у активістів виникло багато нагальних питань, які потребували швидкого реагування та негайного вирішення. На зустріч був запрошений начальник Держпродспоживслужби Бабічук Павло Миколайович , який дав роз’яснення  вуличним активістам про ситуацію спалахів в місті африканської чуми серед свиней (АЧС) та провів інструктаж про порядок їх дій в випадку виявлення такої інфекції. «В разі виявлення у свиней захворювання на африканську чуму слід терміново попередити працівникам Держпродспоживслужби, чи звернутися за телефоном 4-58-83 для недопущення подальшого розповсюдження цієї інфекції», прокоментував Павло Миколайович.

На засіданні вуличних комітетів обговорювалися і соціальні питання. На передодні низки державних свят Ольга Миколаївна розповіла присутнім, що в місті 21, 22 та 23 серпня відбудуться концертно-розважальні програми в усіх районах міста: р-н Хуторище (біля магазину «Катюша»), вул. Богдана Хмельницького (біля магазину «Родзинка») та р-н Житлоселище (сквер біля супермаркету «АТБ»). Також заступник міського голови запросила всіх присутніх 24 серпня о 10.00 на урочисте відкриття нового пам’ятного знаку – тризубу, який буде розташовано на Центральній площі міста. А 18.00 цього ж дня відбудеться святковий концерт в селі Праві Саги, біля Сагівського будинку культури.

Також були підняті питання: участі голів вуличних комітетів у підписанні характеристик жителям та довідок про фактичне проживання громадян, роботи відділу реєстрації, робота з громадянами по підписанню договорів на вивіз сміття. Активістів хвилювали питання забур’янення кладовища та приватних господарств, створення стихійних звалищ біля будинків жителів, робота інспекції по дотриманню правил благоустрою. Жителі подякували міський раді за реалізацію програми вуличного освітлення та побажали його ефективного продовження.

	Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

	Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

	Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО