05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешки відзначили День Незалежності

24 серпня  олешківська громада  відзначила 27-у річницю Дня Незалежності України.

З нагоди державного свята на центральній площі  було відкрито пам’ятний знак «Тризуб» як символ пошани до всіх, хто боровся за незалежність та свободу  України. Розпочалися урочистості святковою ходою та занесенням державного прапора, який несли представники влади, громадськість, діти та учасники АТО.  У вступному вітальномі слові і міський голова Воронов Д.М. і голова районної ради Потоцький П.Б.  привітали учасників зібрання з великим святом  та звернулися із закликом  берегти українські традиції, цінувати досягнення  наших предків та бути патріотами свого міста і району.  Після відкриття монумента  «Тризуб» його освятив о. Михайло, який звернувся з палкою промовою до присутніх берегти та любити свою незалежність та можливість  вільно говорити українською мовою, одягати вишиванку, розбудовувати свою громаду.   

Хвилиною мовчання вшанували присутні всіх тих, хто віддав  своє життя за вільну державу та тих, хто боронив кордони України на сході.   До підніжжя пам’ятного знаку та до пам’ятника  Т.Г. Шевченка  діти разом з учасниками АТО поклали квіти. З нагоди свята  міський голова Дмитро Воронов  та голова районної ради Павло Потоцький вручили подяки активістам нашого міста та  спортсменам.  «27 років ми відзначаємо сьогодні з дня проголошення незалежності нашої рідної країни. З кожним роком вона розквітала та міцнішала. Разом з нею розбудовувались і наші Олешки. Тішать око ті зміни, які відбуваються сьогодні у рідному місті і переповнює гордість від розуміння, що тут живуть справжні патріоти рідної землі, які шанують державні символи України. Наш синьо-жовтий прапор завжди супроводжує Малий герб – Український тризуб. Він вже давно значить для українців більше, аніж тільки герб. Він став символом віри, сили та незалежності, а сьогодні Тризуб став символом боротьби та підтримки бійців у зоні АТО. Саме тому на центральній площі нашого міста постав пам’ятний знак – «Тризуб» на честь героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України від Ярослава Мудрого до бійців, які сьогодні захищають країну на сході. А виготовили його херсонський майстер, ветеран АТО Денис Колесов разом з олешківськими майстрами Даниловим Сергієм та  Лєбедь Романом. І справді символічним є те, що його урочисте відкриття відбудеться саме в день Незалежності України. Вітаю всіх нас із цим святом», - звернувся Дмитро Воронов до присутніх. По закінченню свята  громадськість  заспівала акапельно «Гімн України».

Слід зазначити, що відзначення  дня народження незалежної держави розпочалося в Олешках   у різних мікрорайонах міста дитячими конкурсними та концертними програмами. Так відбулися урочистості на Хуторищі, біля магазину «Родзинка» та у сквері біля магазину «АТБ».  Велике свято на день Незалежності  відбулося і в с. Праві Саги. У бібліотечних закладах  організовано книжкові виставки та тематичні полички.

Олешки відзначили День Незалежності

Олешки відзначили День Незалежності

Олешки відзначили День Незалежності

Олешки відзначили День Незалежності

Олешки відзначили День Незалежності

Олешки відзначили День Незалежності

Оцените статью: 
-5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО