Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

29 серпня Олешки долучилися  до загальнодержавних заходів з відзначення Іловайської трагедії та вшанування пам’яті всіх військових, що загинули під час захисту  цілісності та незалежності України.

Об 11.00 годині Олешківський міський голова Воронов Д.М., голова районної ради Потоцький П.Б. спільно з громадськістю міста вшанували пам'ять загиблого Кіпішинова Геннадія, що загинув  в Іловайському котлі, та всіх загиблих олешківських патріотів.

Іловайський котел став однією з найкривавіших подій за час проведення антитерористичної операції на сході України. За даними офіційної статистики в Іловайській трагедії загинуло близько 400 українських військових та 500 поранено.

«Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначають річницю Іловайської трагедії. Саме на кінець серпня 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Бої за стратегічний об'єкт Донбасу – місто Іловайськ – тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося відбити місто у ворога, але тут втрутилася російська армія. Путін не збирався здавати важливий стратегічний пункт, тому Росія перекинула на Донбас свої регулярні війська. Проросійські бойовики  під тиском громадськості відкрили для українських військових гуманітарний "зелений коридор", яким би вони могли вийти з оточення.Насправді ж "зелений коридор" став для українських військових дорогою смерті», - звернувся з промовою Дмитро Воронов до присутніх. «Рівно 4 роки тому на Донеччині російська регулярна армія розстріляла колону українських добровольців і військових, які виходили з оточення в Іловайську. Місто на Донбасі, де розташований потужний залізничний вузол, яким з Росії на Донбас підвозили зброю, добробати зайняли на початку серпня. А вже наприкінці місяця опинились в котлі - бойовики з російськими кадровими військовими оточили їх трійним кільцем. Як пережити горе матері, яка втратила свого єдиного сина? Що скаже дружина своїм дітям, батько яких до сих пір перебуває в полоні? Давайте  всі разом, свідомо  виховувати у наших жителів почуття патріотизму та вшанування простих військо службовців, які сьогодні в нашому місті прийшли в магазин, а завтра вони будуть на передовій – захищати нас з вами», -  прокоментував  подію районний військовий комісар Панасюк С.А.

Всі учасники зібрання вшанували пам'ять загиблих олешківців хвилиною мовчання та поклали квіти до могил  український патріотів.

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

У Олешках вшанували пам'ять загиблих

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО