05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Новий секретар Олешківської міської ради приступив до виконання своїх обов'язків

Із запалом і завзяттям новообраний секретар Олешківської міської ради Віктор Сирота приступив до виконання своїх обов’язків.  

З готовністю до конструктивної роботи, новими ідеями та позитивним настроєм розпочав з вирішенням цілого ряду організаційних питань, впорядкування документів. Налаштований новий секретар на плідну співпрацю з депутатським корпусом. Ключ до розуміння Віктор Миколайович готовий знайти з кожним. Головне – спільне  бажання працювати заради  Олешківської громади.

«Кожен з депутатів, який налаштований на конструктивну роботу, отримає від мене допомогу та підтримку. Від злагодженої роботи депутатського корпусу виграють усі жителі міста Олешок», - зазначив Віктор Сирота.

Посадові обов’язки секретаря міської ради чітко регламентовані законом, яким, відповідно, й керуватиметься Віктор Миколайович у своїй діяльності. Тому сподівається на активну співпрацю з відділами виконкому міськради. Адже важливо, щоб проекти рішень були якісно опрацьовані та вчасно оприлюднені перед сессією та після голосування.

Новий секретар Олешківської міської ради приступив до виконання своїх обов'язків

Оцените статью: 
-7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО